Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu inflamează iar spiritele: „Gică Hagi nu a scos un fotbalist în 15 ani, e vina lui!”
0
Victor Angelescu, detalii din mercato: „Ar vrea să joace din nou aici”
0
Concordia Chiajna s-a despărțit de Andrei Cristea și a numit imediat noul antrenor
0
La concurență cu debutul Mondialului! Tudor Băluță la show-ul „Regelui trapului latino”
2
Știri din fotbal internațional
Jovo Lukic i-a dat pe spate pe experții englezi: „Cea mai simplă atingere! Ce moment pentru a marca primul tău gol internațional”
0
Istorie! Primul fotbalist străin din campionatul României care marchează la un Campionat Mondial
0
Ralf Rangnick a dat răspunsul definitiv la oferta lui Milan
0
Jovo Lukic, titular în Canada - Bosnia și Herțegovina! Cine a fost ultimul fotbalist din Superligă cu minute la Mondial
0
Lifestyle
Fotbalistul din naționala lui Hagi s-a căsătorit cu Ami » Imagini de la eveniment
3
A deschis balul la Campionatul Mondial din 2026, dar soția lui a furat toate privirile pe Azteca: „E momentul tău!”
0
„Alona”, rivala care i-a făcut coșmaruri Simonei Halep, îndrăzneață în Grecia: „Pe curând, Mykonos”
3
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
21
Zece elevi de clasa a VIII-a vor da și Evaluarea Națională și Bacalaureatul ...
Libertatea
Pîslaru: 40% dintre români la vârsta activă nu lucrează - și cel mai greu ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
USR nu va vota cabinetul lui Eugen Tomac: „Soluția este un guvern ...
Libertatea
0752520129 TOATE MECIURILE ONLINE DETALII PT CA PAG DE NET UNDE SE VAD O STERGE ORGANIZATORII ACESTUI SITE CAND O SCRIU
FRATZI MICROBISTI, INDIFERENT DE ECHIPA CU CARE TZINWTZI ... HAI SA AVEM UN PIC DE TUPEU SI SA LE DAM PESTE NAS SCARBELOR ASTORA DE LA GSPTV,ANTENA 1 SI GAZETA SPORTURILOR ! HAI SA NU LE MAI CUMPARAM ZIARELE SI SA NU MAI INTRAM PE SITE-URILE LOR, CA MECIURILE ORICUM N-AVEM CUM SA LE VEDEM. HAIDETZI MACAR SA NU LE MAI BAGAM BANI IN BUZUNARE!!! NU MERITAM SA FIM CALCATZI IN PICIOARE DE NISTE MILOGI SANTAJISTI!!!
LIBERTATEA PRESEI IN RETEAUA RDS!!! :)) CE GLUME PROASTE SUNTETI! NU FACETZI CINSTE MESERIEI DE ZIARIST! DACA INCA MAI AVETZI ONOARE SI DEMNITATE IN VOI, EU V-AS SUGERA SA VA LASATI DE TRUSTUL ASTA CONDUS DE VOICULESCU SI SA VA GASITI ALTE LOCURI DE MUNCA, UNELE UNDE SA NU FITZI INJURATZI DE CEI MAI MULTI MICROBISTI AI TARII ... IAR PT VOICULESCU ... PUSCARIASULE, AI GRIJA , CA S-A MAI BAZAT UNU` PE MICROBISTII STELISTI INTR-UN ANUME SCOP SI A IESIT RAU, AI GRIJA SA NU PATZESTI LA FEL!
ma doare in pl prind rcs ...vad meciurile ...si daca nu as avea rds.....tot leas vedea pt ca de-aia am cap
cel mai urat an din punct de vedere al televizarilor,numai gsp tv si antena 1,macar daca ar ave4a toata lumea gsp,dar asa se vede doar cine are Rcs si digi,cei mai praf.........nici nu am cuvinte adik injuraturi cate as putea sa zic despre Voi.....
AVETI CUVANTUL MEU CA DIN ACEST MOMENT NU MAI INTRU PE SITE-UL GSP SI NU O SA MAI CUMPAR GAZETA!!! DACA IN TARA MAI FAC 1000 OAMENI CA MINE E OK!! LA REVEDERE GSP!!!!
AR TREBUI SA NU MAI INTRAM PE SITE-UL GSP, ANTENA, ETC. TOATA LUMEA SA SE UITA PE NET LA MECIURI SI SA VEDETI CUM DAU INAPOI CEI DE LA RCS RDS. DEJA AU OBSERVAT CA AU AUDIENTE JENANTE!!!! RUSINE!
de ce GSP nu a transmis meciul lui Dinamo? Vi s-a parut mai interesant Iasi-Vaslui?Se vede de la o posta ca favorizati Steaua. Sa va fie RUSINE!!!!!!!!!!
Poli iasi -steaua optiunea 1 si Rapid-Cfr Cluj la si altii....imi pare rau dar cred ca ori nu cunoasteti fotbal, ori sinteti niste oite care mincati din palma lui jiji...multumim mitica dragomir..(nu sint nici rapidist si nici ceferist..)
Antena 1 transmite meciul stelei d vineri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.