Alte știri din fotbal
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
2
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Se intorc pungutele cu "stimulente pt efort"....
Se intorc pungutele cu "stimulente pt efort"....
Se intorc pungutele cu "stimulente pt efort"....
Dacăăăăăă CSA ,când oare,o s ă ,intre ,când plopul face mere,s !e va numi CCA ca la înființare
O sa-i iasa FCSB-ul pe ochi. Si fotbalul.....ca-i toba
O sa-i iasa FCSB-ul pe ochi. Si fotbalul.....ca-i toba
Care play off bai tantalaule!?!!? Se joaca acel play off!? Când!?!?! Barajul e deja stabilit, ăla se joaca sigur, play-offul e doar in imaginația lui luminare, in plus, rapid nu își trimit jucatori buni la L4 avanad play off intre 4 Iulie și 1 August, adică exact când ar trebui sa se joace playoff ul de L4. NU se va juca, Miu și Dobrita au explicat de ce, Iohannis și Orbán mențin măsurile anticivid. Deci te juri pe “Steaua din Liga 1” ca io-s Woody!? “Dă in scris” mă Vaisontane! :-))))
Randomu este foarte agitat .. se apropie sfarsitul clonei fcfcsb;Gigi s spus clar ca falimentul este inevitabil si ca el nu risca averea lui si a fetelor
Poate cu "antrenorul" lui Lance Armstrong sa mai luati un campionat in urmatorii 3 ani. Oricum va desfiintati dupa ce intra Steaua in prima divizie.
adevarul este ca toti aveam asteptari mult mai mari de la petre. adica indiferent de antrenor sau imixtiuni,petre ala ar trebui sa joace cat de cat. dar este invizibil pe teren.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.