Alte știri din fotbal
Și Dinamo protestează, după modificările Legii 4: „Ridică o serie de probleme serioase”
0
A lăsat-o pe FCSB pentru Dinamo și dezvăluie secretul celor 2,01 metri înălțime: „Toți îmi spun «Wembanyama»”
0
Martor la leșinul lui Mircea Lucescu în cantonament: „A fost foarte nasol, nu știam cum să reacționez”
0
FCSB a avut de departe cel mai mare profit în 2025, dar la bani din sponsorizări regina Superligii este alta!
0
Știri din fotbal internațional
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius apar împreună în noua reclamă cu trimitere la Campionatul Mondial: cine câștigă „jocul”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
VIVI ESTI O MIZERIE SI UN MASCARICI AL PDL-ULUI !!!!
o fi blestemul lui Gritti. sau aranjamentul lui ?
chiar nu vede nimeni ce face acest reghekamf si sotia lui? pe unde se duc, numai meciuri de poveste: in toamna la Constanta de la 0-3, pe final 3-3...acum de la 1-3, final 4-3. rog amicii care mai cunosc si alte rezultate"meritorii" a acestui cuplu sa la posteze aici. multumesc! jos mitica!jos m.sandu!
Meci 100% jucat la pariuri...cat era cota in min 83 sa intoarca Chiajna scorul in ultimele 5 min ??? ... cam 75:1
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.