Alte știri din fotbal
Ce beneficii primesc campionii României, după ce au devenit cetățeni de onoare ai Craiovei
0
U Cluj a luat decizia în privința lui Jovo Lukic pentru meciul cu Dinamo: cu gândul la Mondial!
0
Campionul României va fi adversarul lui Gheorghe Hagi la meciul de debut pe banca României
0
Oferta de 4 milioane de euro pe care Becali a refuzat-o: „A cerut 20”
0
Știri din fotbal internațional
Șoc Mondial! Anglia și-a anunțat lotul pentru CM 2026: doar 8 „supraviețuitori” din Qatar, 4 absențe de răsunet
0
A jucat 7 ani cu Kylian Mbappe și spune că francezul are un mod aparte de a gestiona tensiunile la Real Madrid: „Așa arată un jucător mare”
0
Laporta îl amenință pe Florentino Perez: „A fost o farsă, dar a avut o strategie. Nu vom permite”
0
Belgianul „complet îndrăgostit” de București analizează naționala care vrea să sperie iar granzii la Mondial: „De asta reușim pe marile scene!” » Ce a trăit în România
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
4
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Nu or fi ele chiar 40 cat zice ciobanul, da' povestea cu "autofinantarea" e de adormit copiii.
are dreptate, dar n-a poate o iesi ceva :))))))))
Numai sa nu fie manji dornici de pensie, ca asta e modelul mai nou.
El se referea la jucatorii care incearca sa ii aduca acum Negoita Zgarcitza ..cu salariu de 2000 maxim..nu poti emite pretentii decat la locu 7 maxim
pretene mai bine ti-ai gasi altceva de facut decat sa comentezi bazacoii aici,esti vai de mama ta :)))
Să nu fii Gură aurită că dracii te iau :))
Nu ai sanse cu unul care castiga doua mii, cand jiji plateste zece... Pai Steaua a batut o echipa unde salariul de o suta de mii pe saptamana este norma si a eliminat alta unde o suta de mii pe luna nu-i ceva neobisnuit... Depinde cui dai cei doua mii, unor viitori pensionari blazati sau unor manji dornici de afirmare.
prietene, fa o socoteala cu pixu-n mina ca nu iese... stii cite datorii are fc steaua la creditorul jiji??? ha ha ha daca-l suparati, mai ales cum e el acum la mititica, ca de, legea e lege, si nici nu stie ce mai urmeaza, acu baga fc steaua in insolventa... e cam naspa...
Domnul Dumitrescu ,ar trebui sa inteleaga ca in Romanica un maistru de santier care are raspundere si munceste 12-13 ore pe zi castiga 1000-1200 E si iarna sta in somaj tehnic,un sofer pe tir pe comunitate doarme in pat o data la 6 saptamani si castiga undeva la 1100-1200E pe luna si e considerat jupan,..etc.Facand o comparatie cu acesti nesimtiti care se cred jucatori de fotbal consider ca si suma de 2000E net este mult prea generoasa la ce au aratat pana acum!!!
E vremea ca tinerii să se afirme:)) Au luat-o de jos, de mici!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.