Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Universitatea Craiova 0-2 » Baiaram pentru unii, frisoane pentru Munti! Juveții câștigă la pas la Sibiu, la debutul lui Dorinel Munteanu
12
Cerință specială pentru Zeljko Kopic: „Merită mai mult. Are datoria să îi dea mai multe minute!”
1
A marcat primul gol în tricoul lui Dinamo și este convins: „Avem șanse mari la titlu!”
0
Zeljko Kopic, după Dinamo - Metaloglobus: „Ăsta e planul” + cum i s-a părut Mazilu
2
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu a avut polițe de plătit, după ce a revenit pe primul loc în Serie A: „Mai știți ce spuneați acum 5 luni?”
0
Ce scrie presa din Italia după Genoa - Inter și nota primită de Cristi Chivu: „L-a condamnat”
0
Haos înaintea duelului dintre Inter și echipa lui Dan Șucu! Ciocniri violente, mașini incendiate
0
Genoa, prea mică pentru Inter » Chivu e din nou lider în Serie A!
4
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Băsescu dezvăluie adevăratul obiectiv al lui Putin și motivul pentru care ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Polițiștii, răspuns dur pentru șeful Cătălin Predoiu: „Dacă România ar avea ...
Libertatea
Fratilor ... nu sunt de acord cu voi deloc... tocmai de aceea sunt convins ca nu stiti ce inseamna sa fii fotbalist...sa joci pe un teren de fotbal adevarat ...oameni de curtea scolii ca voi pot comenta oricat ... dar din partea mea ... un jucator care are antrenament zi de zi si nu reuseste un sut acceptabil pe poarta e nul nu'i subestimati pot fi campioni dar le lipseste atitudinea ... De criticat putem toti sa o facem dar incercati sportul ... e mai greu decat va imaginati.
pt Hellrider : subscriu parerii despre bratu si l-as adauga si pe danciu. Din actualul lot de atacanti la dinamo doar miranda si niculae mai misca ceva (adica sunt ,,chiori in tara orbilor''). In rest...multa (sub)mediocraitate. In momentul de fata trebuie (re)construita o echipa porninde la nucleul lobont, tamas, cesar, diabate, ropotan si miranda. Cu indulgenta ar mai trebui opriti si niculae si zeka si, ca si in cazul lui miranda, sa se dea o sansa sa joace si lui thiago sa vedem ce poate.
Miranda a fost ieri cel mai bun de la noi!!!!Merita din plin sa i se dea sanse in cotinuare.Problema este insa ca nu e jucat de coechipieri.I se dau numai pase la gat!!!Daca asta ar juca meci de meci,anti talentul de Bratu,care fie vorba intre noi,in afara de viteza e zero barat la orice alt capitol,deci Bratu nu ar mai prinde echipa pe veci!!!!De aceea ii doresc sa stea cat mai mult pe tusa.Si el si Pulhac.Si uite asa a ajuns dumnezeu sa faca echipa la Dinamo,daca rednic nu stia.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.