Comentarii (24)
becalidinamovit
becalidinamovit  •  16 Noiembrie 2017, 16:37

falcao in europa din toamna lui 2009,si nu cred ca porto ia dat 2mil salariu ,,cred ca avea vin jur de 4-500mii ..*** nu minte ca *** care mnte mereu .el in episodul aruncatul cu sticle,folosind replica .ba eu am facut puscarie nu imi e frica va omor pe tpti..spune ca ia luat apararea altui betiv prieten cu teodora care vomade beatace era in alte episoade..dece sa nu-l credem pe stanciu siu sa credem pe unu care ameniuta ca omoara pe toti?si la dinamo trebuia sa ajunga un olandez care acum 1-2 ani era titular in nationala olandei ,dar cunoscatorii :)) nu l-au vrut ..antrenori care a str pe banca lui nter putea sa ajunga sa antreneze dinamo dar nu la vrut dinu ..seletionerul italiei de acum putea sa ajunga la dinamo or fcsb ..mm stoica aduce numai fite de jucatori gen elton .,.cand juca i stefa cel mare unde tribuna e f departe de teren spectarii nici nu-l vedeau ..era lipsa la numaratoare:))avea 30 de kg cu tot cu ghetele pine de noroi ..

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

mosvasile
mosvasile  •  16 Noiembrie 2017, 16:28

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utraian
utraian  •  16 Noiembrie 2017, 16:30
Postat de gigi_becali_4 pe 16 Noiembrie 2017, 16:20

MM este cel mai bun pe postul lui din Romania. Numeste altul cu rezultatele lui ? Cat despre puscarie, si patronii lui Mimamo sunt la puscarie, Giovani si Victor, dar tot cei mai de succes impresari raman.

Depinde ce intelegi prin "postul lui". Din cate vad e considerat om bun la toate , propune jucatori, da sfaturi pe cine sa transfere, sau daca sa transfere, probabil om de legatura intre patron si jucatori. O parte dintr jucatorii propusi de el au dat randament, dar au fost o groaza care au dat-o in bara. Statistic vorbind, daca aduci 50 de jucatori n-ai cum s-o dai in bara cu toti. Esti bun atunci cand ii nimeresti pe-aia buni, nu cand ii cumperi pe toti si-i testezi. Apoi vine imaginea: daca se tot lauda ca are o functie asa de importanta, implicarea in atatea scandaluri e cu atat mai grava. Cat despre Giovanni , stai calm, ca ala zburda deja liber de un an, desi nu prea ar trebui.

indolentu
indolentu  •  16 Noiembrie 2017, 16:23
Postat de John Milne pe 16 Noiembrie 2017, 16:17

***

baga altceva birjare ca iesti n pana de idei ca si de clienti de altfel si lasa copipeisturile si ghivecele asa ca treci la munca daca nu mai vrei mincare congelata

gigi_becali_4
gigi_becali_4  •  16 Noiembrie 2017, 16:22

Falcao in Romania ????? Stanciu cred ca era sub influenta etnobotanicelor cand a dat interviul ala :)) Bine ca nu a zis de Neymar :))

gigi_becali_4
gigi_becali_4  •  16 Noiembrie 2017, 16:20
Postat de utraian pe 16 Noiembrie 2017, 15:59

Cica isi face reclama cu numele lui MM :))) . Mare om, mare caracter! Bai baiatule, in afara de pumni aplicati suporterilor cu bodyguardul in spate, escrocherii, parnaie, zeci de transferuri ratate si scandaluri cu betie in club cot la cot cu fiica-ta si cu ginerica , nu prea ai cu ce te lauda. Poate doar Nikita sa vrea sa-si faca reclama cu numele tau.

MM este cel mai bun pe postul lui din Romania. Numeste altul cu rezultatele lui ? Cat despre puscarie, si patronii lui Mimamo sunt la puscarie, Giovani si Victor, dar tot cei mai de succes impresari raman.

1425838917717550
John Milne  •  16 Noiembrie 2017, 16:17
Postat de indolentu pe 16 Noiembrie 2017, 16:13

tu vorbesti ba de falimenttu crezi ca aia au toiote cu volan pe dreapta si fugaresc lumea pentru un dolar prin statiile de tacsiuri?la munca cu birja nu la fugarit clientii sau baga ricsa n functiune daca vrei sa treci de la hamburgher si pizza congelata la macar o pulpa de pui

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1425838917717550
John Milne  •  16 Noiembrie 2017, 16:17
Postat de indolentu pe 16 Noiembrie 2017, 16:13

tu vorbesti ba de falimenttu crezi ca aia au toiote cu volan pe dreapta si fugaresc lumea pentru un dolar prin statiile de tacsiuri?la munca cu birja nu la fugarit clientii sau baga ricsa n functiune daca vrei sa treci de la hamburgher si pizza congelata la macar o pulpa de pui

©Bob Thomas/Getty Images Fotbal Club FCSB Formed: 1947 Nickname: Roș-albaștrii (The Red and Blues) UEFA club competition honours (runners-up in brackets) • European Champion Clubs' Cup (1): 1986, (1989) • UEFA Super Cup (1): 1986 Domestic honours (most recent triumph in brackets) League title: 26 (2015) Romanian Cup: 22 (2015) Ten-year European record (UEFA Champions League unless indicated otherwise) 2016/17: UEFA Europa League group stage (having transferred from UEFA Champions League play-offs) 2015/16: UEFA Europa League play-offs (having transferred from UEFA Champions League third qualifying round) 2014/15: UEFA Europa League group stage (having transferred from UEFA Champions League play-offs) 2013/14: group stage 2012/13: UEFA Europa League round of 16 2011/12: UEFA Europa League round of 32 2010/11: UEFA Europa League group stage 2009/10: UEFA Europa League group stage 2008/09: group stage 2007/08: group stage Records UEFA club competition • Biggest home win 6-0: FCSB v Aalborg BK 18/09/14, UEFA Europa League group stage 6-0: FCSB v BSC Young Boys 03/10/79, UEFA Cup Winners' Cup first round second leg • Biggest away win 1-5: AC Sparta Praha v FCSB 07/09/88, European Champion Clubs'

gigi_becali_4
gigi_becali_4  •  16 Noiembrie 2017, 16:17
Postat de Mihai Enache pe 16 Noiembrie 2017, 15:58

un puscarias *** rusescu peste wesley?.....

Clar ca da, Rusescu este peste Wesley. Dovada ? Steaua a castigat campionatul, Vasluiul nu.

1425838917717550
John Milne  •  16 Noiembrie 2017, 16:08
Postat de zizu pe 16 Noiembrie 2017, 15:45

cat o sa l mai bagati in seama pe acest cancer al fotbalului romanesc? voi sunteti vinovati ptr ce a ajuns fotbalul romanesc!

HAI CU FALIMENTUL CLATITARILOR .

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează