Alte știri din fotbal
Marius Șumudică a tunat după înfrângere: „Rușinos, de Divizia C! Nu se poate așa ceva”
0
Florin Maxim, după ce i-a stricat debutul lui Șumudică la CFR Cluj: „Va fi o nucă tare”
0
A înscris un supergol cu CFR Cluj: „Spuneam de acum două zile că marchez! Vrem în play-off”
0
Djokovic a ieșit la atac, după umilința suferită de CFR Cluj în fața Corvinului: „A venit nota de plată”
1
Știri din fotbal internațional
Surpriză uriașă! Au învins PSG și au scris istorie în Franța
0
După dezamăgirea de la Mondial, au schimbat selecționerul
0
Barcelona a dat lovitura în mercato! Fabrizio Romano a anunțat: Rodri semnează contractul
0
Mikel Arteta, după triumful din Supercupa Angliei: „Sunt surprins de rezultat!” » A avut un remarcat
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
De ce e motorina la Lukoil cu 30 de bani mai scumpă decât la concurență: ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
Becali este de vina!!!De fapt chiar asa este!!!!Becali putea sa faca precum GSP si sa mareasca scandalul de la CSA ca doar astia folosisera jucatorul contra lui!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Profesionalism total la stana fece ficisibiului...lipsesc lautarii
Au o vina, cum sa isi faca treaba? Trio-ul de 'senzatie', marca ***. , cum iti permiti sa compari rezultatele si evolutia jucatorilor din meciurile cu Karagandy si Rapid, cu cele 7 victorii consecutive din campionat? Fotbalul romanesc a ajuns in situatia asta, NUMAI SI NUMAI DIN CAUZA PRESEI, *** Ca sa fie clar. *** GSP! Gata!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe fundal se poate vedea baza ultramoderna construită de gg
buna intrebare..
Limita whisky-ului pe care il pot consuma juniorii de 14 ani, prin cantonamente? Sau limita de meciuri pe care le poate juca un junior, in 24 de ore?
Nu dă nimeni 10 milioane de euro pe un club mic ca Fcsb-ul.
ma tot gândesc cum poate un om ca asta sa între în Biserica... cum poate sa se de-a mare credincios și binefăcător...
Ohooo, grija mare nea cici. Mustata nu le are cu caile Domnului, dar are experienta ***. Bercenarii au ajuns la limita :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.