Comentarii (14)
satyricon
satyricon  •  20 Martie 2010, 17:05

Mai bine-l suspendau până la sfârșitul campionatului. Așa scăpam de această "valoare"! În meciul cu Dinamo în prima repriză a pierdut toate mingiile la mijlocul terenului. A fost cel mai slab jucător de pe teren. Asta a fost diferența: Steaua l-a avut pe Toja, iar Dinamo l-a avut pe N'Doye!

 •  20 Martie 2010, 17:02

Asta inseamna ca va juca si cu GAZUL? Doamne, nu scapam de asta, e ca raia!

 •  20 Martie 2010, 16:56
Postat de steaua1986forever pe 20 Martie 2010, 16:48

Dar chiar toata lumea trebuie sa se ia dupa caraghiosii aia de comentatori de la televiziunea aia amaotoare? Aia acum 2 etape au vazut vreo 4 cartonase galbene la Petre Marin. Cum lua cineva cartonas galben, era Petre Marin, indiferent la ce echipa era. Baietii aia de la televiziunea aia sunt niste amatori, reluari aiurea, filmari aiurea iar comentatori de tot rasul. Bine macar ca nu ii vede decat 15-20% din tara.

deci aia de la super televizianea lu peste chiar habar nu au la ce meci se uitau, oricum nu au nici o legatura cu televioziunea si inafara de "clasicul romaniei" si alte balaverne, eu nu am mai auzit nimic la ei.

steaua1986forever
steaua1986forever  •  20 Martie 2010, 16:48

Dar chiar toata lumea trebuie sa se ia dupa caraghiosii aia de comentatori de la televiziunea aia amaotoare? Aia acum 2 etape au vazut vreo 4 cartonase galbene la Petre Marin. Cum lua cineva cartonas galben, era Petre Marin, indiferent la ce echipa era. Baietii aia de la televiziunea aia sunt niste amatori, reluari aiurea, filmari aiurea iar comentatori de tot rasul. Bine macar ca nu ii vede decat 15-20% din tara.

 •  20 Martie 2010, 15:59

AFLATI DE AICI CUM PUTETI FACE B/\NI CU SITEUL NE08UX. MAI AM AICI SI DOVEZILE DE PLATA. INTRATI SI CONVINGETI-VA CAT DE USOR PUTETI FACE SI VOI B/\NI PE INTERNET CA MINE. EU AM FACUT PESTE 48 $$ PANA ACUM. VOI CATI $$ PUTETI FACE? _____________________w w w. f a ba ni. b i z .l y

 •  20 Martie 2010, 15:05

Cartonasul asta galben l-au dat "fictiv" comentatorii si telviziunea de kk0 care a transmis (nici comentatorii nu a fost prea departe de telviziune)) Arbitrul Tudor a dat cartonas atunci lui Bostina pt ca a asteptat fluierul arbitrului dupa ce fusese atentionat sa o faca ... insa televisiunea l-a dat pe Toja .. si comentatorii ziceau ca nu a lasat lovitura sa fie batuta rapid

 •  20 Martie 2010, 14:46

hmm...stiu k in timpul jocului comentatorii au zis k petre marin a luat galben, dar grafica a aratat ca toja. deci aveau comentatorii dreptate?

 •  20 Martie 2010, 14:38

La cat de ametit arbitru e Tudor asta,probabil a dat galben vreunui suporter,pentru injuraturi.Cel mai slab din Romania din toate timpurile este zapacitul asta de tudor.Daca ar fi la centru la un meci in Anglia,cred ca toti i-ar da cu sutul in fund.

 •  20 Martie 2010, 14:09

mai bine il suspenda ca omu oricum e catastrofa