Alte știri din fotbal
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Pus pe liber după doar 3 meciuri la FCSB, semnează cu Dumbrăvița
0
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
1
Știri din fotbal internațional
Leo Messi și Kylian Mbappe, față în față cu un duel istoric la Mondial
0
Riscă meci pierdut la „masa verde”! » FIFA amenință cu represalii dure, dacă la Mexic - Africa de Sud se va auzi scandarea controversată a localnicilor
3
Drama lui Ronald Koeman: „Eu sunt la Mondial, ea face chemioterapie! Visăm împreună la finala din New York”
0
Surpriză cu Bernardo Silva la Barcelona! Internaționalul portughez prelungește suspansul
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
6
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Toja e unul dintre cei mai slabi jucatori din campionat, nu stiu cum a reusit sa pacaleasca pe multi?! Pasele lui sunt de 2 metri si in lateral, suteaza o data la 2 ani, cu capul da pe langa minge, iar driblingurile lui sunt spre propria poarta!
sunteti redusi mental cu totii. cu toate ca are numai un picior, mineni din fotbalul romanesc nu reuseste totusi sai ia mingea de la picior. ramine in continuare cel mai bun driblor din mica romanie.
Vedeti ca a dat gol cu dreptul cu Ceahlaul
nu cred ca messi loveste mingea cu dreptul,am vazut cateva vaze ciudate, se intoarce mereu sa dea cu dreptul.Poate Zidane sa fi lovit cat de catla fel mingile.Pentru stangaci e mai greu sa dea cu dreptul,asa sunt invatati,si eu sunt stangaci,trebuie sa gandestipe invers.
Mdddaaaa...din comentarile de aici nu reiese decat faptul ca stupiditatea omeneasca este cu adevarat infinita. Toja asta este stangaci pe amandoua picioarele :) nu stiu ce se tot bate moneda atat cu el cat si cu alti fotbalisti alcoolici gen Osman N'coi etc...
Articol de doi lei. Ca joaca mingea numa cu stangu e irelevant. Aveti ce aveti cu Toja, in conditiile in care la Steaua sunt alti terminati: Parpas, Petre Marin, Ov. Petre, Plesan, Baciu. Tanase ce a facut in plus fata de Toja de cand e la Steaua? A dat un gol in 10 meciuri. La Toja problema e viata extrasportiva.
Toata echipa Stelei joaca intr-un PICIOR !!! Cacest lot nu prinde podiumul !!!
Toata echipa este intr-un PICIOR !!! Cu acest lot Steaua nu prinde podiumul !!!
Pai de asta a fost eliberat din Columbia unde se stie ca in orice tara cu fotbal avansat ca daca nu posezi ambele picioare n-ai ce cauta in fotbal.Si ca el mai avem pe fratii Caramian,sau Nibombe la care daca-i vine mingea pe stangu e nenorocire !Deci nu numai stangacii sunt oenibili chiar si dreptasii.La toate astea se mai adauga si lipsa de valoare care nu poate fi trecuta cu vederea
de cind si toja este fotbalist
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.