Alte știri din fotbal
Nu e Hagi! Propune un nou selecționer după ce Mircea Lucescu a ratat calificarea la Cupa Mondială
0
Au făcut scut în jurul fotbalistului prăbușit al naționalei, după Turcia - România: „Săracul...”
0
Fără cenzură! Gigi Becali, declarații revoltătoare la adresa unui jucător al naționalei
0
Stupoare în direct » Gestul făcut de Burleanu după meciul de la Istanbul l-a contrariat: „Nu mai stai, frate”
0
Știri din fotbal internațional
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Mbappe arată slăbiciunile Braziliei lui Ancelotti » Îngrijorare din cauza lui Raphinha
0
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
17
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Doare adevărul. Știu. O să vi-l spun de fiecare data când am ocazia, clonatule.
U Cluj, adică fosta echipă a societății academice a studenților din Budapesta? Nu joacă în campionatul din Ungaria?
Ai uitat aia cu soarele pe piept, Dej si “definitiv si irovocabil in anul…”:)))) esti prost rau de tot, dar na, esti zecesebist
Vaide "U"
O ... casa cam naravasa, care cand il ia la ea, cand il azvarle in strada.
Penibili si politrucii de la U, penibil si Sabau ca a acceptat sa revina. Oare de ce nu a ramas anul trecut? Avea nevoie de vara libera?
e in stare vreunul din cei 4 crai sa explice de ce parcursul lui U este "dezastruos"? Din 6 meciuri a pierdut doar 2. Daca le pierdea pe toate 6 cum ati fi catalogat perioada U sub Petrea? Vi se pare ca la U sunt mari valori fotbalistice? Nu uitati ca la echipa asta Chipciu este titular... Eu cred ca U a avut un parcurs decent pana acum.
Bine ai revenit acasă, Neluțu Sabău!
Asa cred si eu!
Sa vedem cit rezista de data asta Sabau, un profesionist cu bun simt, intr-un club condus de politruci incompetenti!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.