Alte știri din fotbal
„România are selecționer pentru viitoarele campanii” » Edi Iordănescu e convins după ce a văzut barajul cu Turcia: „Nu acum s-a pierdut calificarea”
0
Toate „tunurile” pe Rațiu » Faza reproșată fundașului: „Se credea decar” + Ce spun statisticile
0
Avem cifrele! Jumătate din țară a urmărit la TV meciul Turcia - România, din barajul CM 2026
0
Kosovo U21 - România U21 » Duel pentru calificarea la Campionatul European
0
Știri din fotbal internațional
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
e plin de frustatzi pe aici, saracii =))))) imi e mila de voi p.otailor ;)
sunteti penibili :))...FORZA STEAUA!!!
Hahaha si ce vrei sa insinuezi? Ca arbitrul a tinut cu noi aseara? :)) Du-te si pescuieste.
sandu marian zici k e patron de club pe putin la felul in care vorbeste .asa k tatautult documenteaza te putin cu privire la mafia meciurilar si pariurilor si linisteste te
sau................. puteti sa dansati la cumetrii,onomastici si pomeni
ati uitat k mai aveti de jucat cu vointa sibiu si cu ceahlaul
Un suporter al Stelei se duce la fan-shopul de la stadion: - Buna ziua! As dori un tricou cu Steaua. - Din care doriti? De jucator, de portar sau de arbitru?
da da am ars cateii bai nici anul acesta nu pupati campionatul pentru voi liga campionilor e un mit aseara ati fost varza putin a lipsit s a nu marcati asa ca liniste deja o s a inceapa degringolada la voi pisi pisi vam traso atentie venim tare la vara o sa dansam cu trofeul
mentalitate ovina! de fapt fotografia iti arata ca e nevoie de doi stelisti sa opreasca un dinamovist...
hahahaha, tu te uiti la tine? s-a gasit cine sa comenteze...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.