Alte știri din fotbal
Florin Tănase, OUT! Are ruptură musculară și pleacă de urgență la vraciul Marijana la Belgrad
0
Prima reacție dinspre FRF, după „dubla” lui Opruț de la Sibiu: „Să-l pună în dificultate pe nea Mircea”
0
Ioan Andone a văzut-o pe Dinamo și s-a convins: „Vreau să vă spun sincer” » Detaliul remarcabil observat la Kopic
2
„Nu e nimic întâmplător!” » Detaliile remarcate de Ciprian Marica în jocul lui Dinamo: „Arată că e pregătită”
0
Știri din fotbal internațional
Villarreal - Real Madrid, în runda 21 din La Liga: gazdele se pot apropia de „galactici” » Echipele probabile
0
Candidata la titlu intră pe fir pentru Radu Drăgușin: „Antrenorul îl admiră” » Condiția pusă pentru transfer
0
Ofertă pentru jucătorul huiduit de tifosi în ultimul meci al lui Inter » Cristi Chivu a decis soarta lui Luis Henrique
0
„Coșmarul” Craiovei a „spart” banca de ziua soției! » 300.000 de euro pentru cel mai nou bolid
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Rușii, atac masiv cu sute de drone și rachete: au bombardat fabrica de ...
Libertatea
Si eu sunt dinamovist, dar asa ceva sa castigi cu arbitrii la ultima clasata, nu se poate. Rusine Borcea, rusine Talnar, rusine Draganescu, bravo echipei Unirea!
cre ca nu au fost toate fetele usoare din alba la hotel la cateii astia :))))) hahahha mai isi pun si poze pe net sa se laude ca au sup to
bine ca am scapat si de jhegul asta olteano/moldovean
daca inscria Andrei Cristea la faza cand a facut unu-doi cu Torje , nu mai comentau nimic astia de la Alba Iulia. Asa , la final, toti sunt razboinici.
Ura asta atat de tipic romaneasca,face lumea sa vada doar ce doreste.Penalty a fost clar mingea la atins in mana(anu trecut la medias cu Moti era penalty acum nu e...),a primit galben pt hent si inca unul pentru tragere din spate la alexe(nici el nu a protestat).Deci ce a furat arbitrul?A da l-a iertat pe F.Dan de al doilea galben,si i-a dat lui Cristea galben pt simulare...Asa ca degeaba tot va amagiti cu pareri ale unor persoane care iau bani sa creeze conflicte(jurnalisti) pt trafic.
si daca el vrea sa scrie asa ce treaba ai tu? Toti cand nu aveti nimic de comentat si stiti ca ceilalti au dreptate repede"invata sa scri"...Ce a zis Jovanovici e foarte adevarat...oricum Dinamo a dat bani arbitrilor..."echipa de pesti" ;)
Pe Dinamo cand o ajuta putin albitri fura si asta se intampla odata si cand e furata pe fata de vreo 30 etape numai spune nimeni nimic in fine sunteti prafii HAI DINAMO
...ce spanac de mare echipa e si Alba Iulia de a ajuns sa acuze ca se castiga cu arbitrii impotriva lor ??? Vedeti-va lungul nasului, ca si asa o sa jucati acolo unde va e locul...
mai intai invata sa scrii corect, altfel nu o sa te bage nimeni in seama.
jalnic dinamo, se mai plangea borcea ca il fura arbitri, va fost frica ca patiti ca Steaua si ati dat bani la arbitri! RUSINE DINAMO!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.