Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
D-soara ,,doar ham hau miau...'', ati uitat cand il visati noaptea si spune-ati ca este ,,cel mai se cel mai'', acum cand nu mai vrea sa dea din coada la comanda....nu mai e bun, la fel ca multi altii ,,dati afara'' de tovarasul de partid redMIC la comanda tov-ului pianisto-penticostalo-psd-ist ,,neputinta''...cel mic.
Slabe sanse, tovarasa lor de partid carmen dan le-a promis spargatorilor de manifestatii impotriva noii oranduiri comuniste de la putere din pch stadion nou in Mogosoaia( ce mai radeau ei ca Steaua are sediul in Mogosoaia...iata ca s-a intors roata) si asta gratis, din banii nostrii drept recompensa pentru faptele de ,,eroism'' impotriva poporului roman
IQ REDUS
intrebarea e :dinamo vrea sa mai auda de el ? trebuia dat afara cand aducea osanale stelei si nu se mai auzea nimic de el de atunci . rusine obraznicule ,mai ai si tupeu porcesc !
Nu-l banuiam pe Torje de prea mult creier , defapt n-are deloc, in primu rand vorbeste si el ca orice *** aflat in treaba, daca s-ar uita mai atent pe filmare, ar vedea ca nu a agresat-o nimeni pe *** aia de sotie a lui Hanca. Dupa camere ea sare la bataie , nu a atins-o nimeni, nici cu un deget, toata treaba asta a fost pusa la cale de chiar familia Hanca, ca sa plece barba-su mai repede de aici, stiind ca are clauza aia foarte mare in contract si nu poate pleca afara.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Carnatule, voi ati desfiintat cea mai frumoasă echipa, Carmen București sa nu retrogradati. Bolsevic ***, cauta sa vezi ce a facut Pauker pentru ca voi sa existați. ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Trebuia să sară la fel de repede și atunci când a fost surprins în diferite ipostaze ce murdăreau imaginea clubului!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
NUMA FOMISTII SI DESPERATII LIBERATI DE CONTRACTE CARE GIOACA PE UN COVRIG VINE LA NOI IERA O STIIRE MAI DIVREME CA BOGDAN STANCU VENE LA NOI AHAHAHAHAHAHAHA AHAHAHAHAHAHAHAHA AHAHAHAHAHAHA ALEEEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEEEE
Asta nu e ela care canta ca steaua e numai una? Sa taca drku ca s-a facut destul de ras! Acum se mai crede si mare smardoi, dar n-are cum sa-l depaseasca pe Mimi ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.