Alte știri din fotbal
Unde a mers Elias Charalambous, la doar o zi de când Gigi Becali a spus că îl vrea înapoi la FCSB
0
Play-out-ul din Liga 2: 8 partide se joacă în același timp
0
Chindia Târgoviște - FC Voluntari, în etapa #6 din play-off-ul Ligii 2 » Gol în minutul 3
0
Primele două nume noi ale Rapidului pentru noul sezon de Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu și PAOK luptă diseară pentru trofeul Centenarului » Fanii iau cu asalt orașul finalei + Mesaj de forță în vestiar
0
Kevin De Bruyne, gol după șase luni! » Performanță formidabilă pentru jucătorul meciului cu Cremonese
0
Eyupspor - Gaziantep, în runda 31 din campionatul Turciei » Debutul lui Mirel Rădoi pe banca noii sale echipe
0
Arsenal - Newcastle, în runda 34 din Premier League » Luptă crâncenă pentru titlu
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Atac intens al Rusiei în Ucraina: „Suflul s-a simțit în Galați, mi-au ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
Pai, atunci, o urare: LA CAT MAI MULTE LACRIMI !
Macar la Dinamo este un jucator care varsa lacrimi pt echipa spre deosebire de voi fc5b care sunteti o echipa de mercenari! Nu am vazut un jucator care sa fie macar trist cand va dadea cu terenul in cap city, lazio sau sibiu!
Este normal ca Torje sa nu ramana la Dinamo,dar il felicit ca a avut inima sa ajute pe Dinamo.Bravo lui!Poate ca candva si Dinamo il va ajuta pe el!
poate ne spune nea giovane unde-s barcelona,chelsea si bayern care o data se bateau cu pietre pt a obtine semnatura ratatului de forje ! cand va spuneam ca drumu lu forje e scris in stele-italia 2-turcia-kazahstan si uzbekistan,nu ma credeati ! forje mai are multe de spus,dar nepotii lui inca nu exista ca sa cashte gura la ageamiu !
Mai are multe lacrimi de varsat :)))
Pai când s-a pus problema că va juca la Dinamo din vara? Înțeleg că I se face și impresarului imagine. Dar dacă lua cele mai bune decizii pentru jucător, nu financiare, mai rătăcea Torje prin fotbalul european? Eu zic ca, daca avea un impresar serios, Torje se consacră că și fotbalist și nu se plimba prin toată Europa, in fiecare perioadă de transfer.....
Aprinde un bec sa te lumineze : nu intra in planurile antrenorului. Magicianul Torje a reintrat in circuit cu Dinamo,a fost o statie de unde a incasat bani si a ramas in forma. Spiritul dinamovist,stelist,rapidist.....astea sunt povesti de adormit gusterii care se gadila pe sub cearsafuri ,arunca pungi de urina de la tribuna 1 ,il suie pe cioban pe masina.....etc. Du-te Torje.....intoarce-te cand esti fotbalist.
sa fim seriosi , in locul cui sa joace ?
fc5b rușine istorică!! ... Toată România petrece !
Un sistem corect este fara mizeria blatista fcsb o echipa de blatisti nenorociti care au distrus fotbalul romanesc!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.