Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
7
Știri din fotbal internațional
Trump nu a fost de ajuns! Belgia a făcut instrucție cu SUA și s-a calificat în sferturile Mondialului: urmează un meci de gală
0
„Egoul nu-i permite! Cristiano, nu vrem să te ucidem, dar...” » Incredibil ce au scris portughezii despre Ronaldo, după eliminarea de la Mondial
0
Selecționerul Portugaliei confirmă despărțirea: „Este sfârșitul unui ciclu”
0
„Nu urmăresc recordurile, ele mă urmăresc pe mine” » Cristiano Ronaldo, după eliminarea de la Mondial: „Portugalia nu câștigase nimic înainte”
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Carina Giorgiu, balerina de 16 ani care a cucerit Opera din Paris: este ...
Libertatea
“gigist brost”? Ce înseamnă asta? Fii bun și tradu asta pentru mine! Am scris șase (6) fraze coerente, am folosit punctuația corectă (verifică ortografia!) și conținutul mesajului a fost pur și simplu logic. —— Sunt zeci de ani de când susțin Steaua - tu nu erai născut atunci când eu m-am atașat de echipa asta trecută prin mai multe transformări (la nivel de ownership și management). Nu sunt interesat de telenovela Talpan.
Ești praf! Eu doar am redat ce scrie în articol. E clar că nu l-ai citit! Lol
gigist brost.
Cei vaccinați se infectează mai greu decât cei nevaccinați.
Ce ***: cine e vaccinat nu se testează!!! Probabil Budescu i-a infectat pe ceilalți cu coVid. Se știe că cei care se vaccinează se infectează mult mai ușor cu virusul ăsta decât cei nevaccinați - noroc că lor nu li se cere test - scrie aici negru pe alb!! Unde e logica în treaba asta?!? Chiar așa legume au ajuns oamenii, să nu mai poată gândi logic ci doar să execute minciunile dictate de guvern? —— vaccinat, infectat, dar netestat, din cauză că e vaccinat… gândiți!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Al treilea muschetar a luat Covid sau de ce nu a semnat si el minunatul articol??
Ce articol filozofic..... Vi se trage de la Covid?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.