Alte știri din fotbal
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
6
Victor Angelescu, rugat în direct la TV: „Ștergeți imaginea asta cu Talisson! Este o poză nepotrivită”
9
Decizie de ultimă oră a FRF, după tragedia suporterilor de la PAOK
0
Știri din fotbal internațional
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu: echipele de start
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Echipele de start
0
Replică de la Bayern pentru Donald Trump: „Ne face mai puternici! Europa arată tuturor cine e în teren”
0
Fabrizio Romano dă vestea momentului pentru Cristi Chivu: „Oferta e surprinzătoare”
2
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
HAI PETROLUL
La cum joaca Twente acum, mai ales ca a castigat Supercupa in fata Ajaxului, o s-o cam luati din pacate... Si cand ma gandesc la Porumboiu saracul de el, ca-mi e tare simpatic...
brovo baieti;)
Moldova nu a insemnat si nici nu va insemna ceva pt fotbalul romanesc . FORZZA GAZARII !!!
Niste HOTI , asa sunt cei de la VASLUI, aseara a fost macel, Porumboiu acum nu mai spune nimic cand arbitrii fac orice ca sa ii ajute? Ca in loc de fault petru petrolul da aruncare de la margine pt vaslui, k in loc sa il elimine pe pap lasa jocul sa contiune? Niste Mercenari arbitri de aseara in frunte cu "marele" COMANESCU ii doresc din suflet mai sus de liga c sa nu mai arbitreze ca nu are ce cauta. Aduceti frate arbitrii tineri si eliminatii pe astia!
Comanescu asta este un golan ordinar , iar voi nu scrieti nimic despre arbitrajul la comanda ! I-a favorizat pe Vaslui si i-a furat pe cei de la Petrolul tot meciul... Papp min 10 ( fault clar de ultim aparator la Apostu ) si Sanmartean (min 87 lovitura cu gheata in figura la Pompiliu stoica ) trebuiau sa vada rosu direct. Ordinari !
astia de la gsp!!!! voi de comanescu nu scrieti nimic??? e interzis sa scrieti de arbitrii care primesc ordine??? aveti si voi ordin sa nu consumati tusul cand e vorba despre ei??? mai aveti sa scrieti la ce ora s-a dus jiji la wc!!! sa va fie rusine!!!!
se pare ca d-l porumboiu nu citeste ..si ce spun ..suporterii..adica cei pentru care se joaca fotbal ..am spus in campionatul trecut ...cu un lot ..de liga campionilor ...a iesit pe trei ..numai si numai din cauza antrenorului ..nu stie ..sa -i foloseasca pe acesti valorosi jucatori ..nu stie sa faca echipa ..vasluiul face un fotbal de echipa ..a anilor ..'70 ..si traieste prin sclipirea jucatorilor ..anul acesta inca inainte de a incepe campionatul ...am spus ca ..daca tot ramane hizo ..vasluiul se va bate la retrogradare ..iar in cupele europene nu va juca nimic ..si asa este ...schimbati antrenorul ..d-le porumboiu ...nu vrem raul echipei ..noi tinem cu ea ..dv. nu tineti ..cu vasluiul??
inca odata hotul de porumboiu a furat cu arbitrii.dupa acest meci comanescu ar trebui sa se odihneasca cca. un an!!!!dar...nu o sa pateasca nimic.doar l-a ajutat pe marele excroc porumboiu!!!!!!
Vasluiul demonstreaza inca o data valoarea reala pe care o are la momentul actual. Asteptam mai mult devotament si mai multa clarviziune din partea fotbalistilor in perspectiva unei surprinzatoare calificari in CL.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.