Alte știri din fotbal
Suporterii au încălcat din nou rugămintea conducerii » Rapid a primit o nouă amendă
0
Dinamo sparge banca pentru ultimul transfer! » Poate ajunge la 1,7 milioane de euro
0
Fostul atacant de la FCSB și Dinamo știe ce va face diferența în derby: „E în favoarea lor”
0
Buletinul medical înainte de FCSB - Dinamo » Veste excelentă pentru Zeljko Kopic: „Și-a revenit”
0
Știri din fotbal internațional
AC Milan vrea să transfere de la Real Madrid! » Mutarea se poate face în câteva zile
0
Starul din Premier League s-a ferit, însă camerele tot l-au surprins cu celebra prezentatoare TV
1
Verdict dur în cazul lui Mo Salah: „Nu se va termina bine”
0
Lazio se răzbună și o scoate pe Milan din Cupă! Maurizio Sarri: „Mă bucur pentru băieți, sâmbătă s-au simțit umiliți”
0
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
„Dacia Duster”, reclamă din 1984!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Chivu, actorul total! Cum trăiește antrenorul lui Inter un meci pe „San ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Ce vedeți la ianis, din păcate, el nu arată mai nimic, la vârsta lui la o echipă ca cel din Scoția, ar trebui să fie titular necontestat !!!
Voi confundati parerile lui craitica si udrica cu parerile iubitorilor de fotbal !!! Nu ai cum sa votezi o nulitate in fotbal (Ianis Hagi ) cu Gica Hagi !!! Cand o sa ajunga Ianis sa joace la Real Madrid si Barcelona atunci sa mai faceti aceasta comparatie !!!!
doi prosti...
Bine ai revenit domnule Craitoiu !! A fost liniste pe forum cat ati lipsit !!
In locul lor, ăștia de le dezvăluiți felul cum au votat acum, la anu as refuza sa mai particip in mascarada voastră
Siiiiiii Mareleeeeeee Caaaaastiiiigaaaatooooor : (si plin de timididate si poveti) : Iiiiiilllllll Llllluccccccceeeeeee""?????? bravo nea ovi....ai comis-o si p'asta :))))))))))))))))))))))))
Ce gluma proasta "1. Ianis Hagi a fost primul pe linie la Farul! ". Probabil ca l-au votat pt ca este jucatorul care a stat cel mai mult pe banca de rezerve intr-un campionat de mina a doua. De ce nu Eric Bicfalvi? Eric Bicfalvi a marcat tot 3 goluri in Rusia care este un campionat mai puternic decit cel din Scotia
In ancheta pentru fumigena anului toti l-au votat pe Ianis, nimeni pe Gica :)))
"Chapeau bas", Ancuta Bodnar si Simona Radis !!
De doua zile citesc doar despre gala voastra. În sport chiar nu se mai întâmplă nimic?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.