Alte știri din fotbal
Nu îi mai trebuie lui Gigi Becali! Jucătorul pus „pe făraș” este dorit în Grecia: „Realitatea este alta”
0
Control antidoping imediat după Craiova - Botoșani » Cine au fost aleșii
0
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Știri din fotbal internațional
Război total între fanii lui Villarreal și vedeta lui Real Madrid: „Vinicius, minge de plajă!”
0
Arne Slot s-a certat cu arbitrul! » The Sun: „Liverpool a făcut doi pași uriași înapoi”
0
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
Noua deviză a dianamovistului, în loc de câine până la moarteee?
non-culori...non-echipă...o viaţă dedicată invidiei faţă de echipa campioană...pe scurt, dinamo.
Valerica poarta sosete in combinatia fatidica inca de cand era arbitru.Eu ma gândesc sa-mi fac un stoc semnificativ de hartie igienica in rosu-albastru. Rosu e o culoare frumoasa doar in combinatie cu non-culori, cu alb (ideal) sau cu negru, orice alta combinatie ,,e o cacao desavarsita'' !
ce aveti mah cu el, e paralitic, voi nu vedeti ? doamne fereste, sa speram ca nu va ramane asa pe viata ! sanatate la Maxx !
.>))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Si Jiji are catuse tot in culorile echipei. Si umbla la el numai cu sapun albastru, din aceleasi considerente.
mda. era mai bine sa nu le aiba deloc, sa nu fie nevoie de ele. restul sunt mofturi. app, ce a mai patit si asta ?
Ingerasii din saloanele www.HotAngels.ro te astepta! Galerie foto reala pe site, 30 domnisoare sexy astepta sa incinga atmosfera pentru tine! Discretie, intimitate, zona centrala, erotism si senzualitate. Daca doresti, fetele te pot vizita acasa sau in camera de hotel, non-stop. Asigura-ti o noapte fierbinte, alege www.HotAgels.ro
Mesajul tau arata nivelul intelectual al "contestatarilor". Clonati-s la putere pe GSP...
il trag la Belu carjele alea pe Hargaseala!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.