Alte știri din fotbal
Elveția U20 - România U20, în Elite League » Start de partidă!
1
Marian Aliuță arată cu degetul o vedetă a naționalei și spune unde a eșuat flagrant Mircea Lucescu: „Nu făcea așa cu Pițurcă selecționer”
0
Românii sunt cu ochii pe ei diseară! Doi fotbaliști din play-off-ul Superligii visează la Mondiale
0
A doua variantă de antrenor a lui Gigi Becali nici nu vrea să audă de FCSB: „Nu sunt tipul care primește ordine și le execută”
0
Știri din fotbal internațional
Julian Nagelsmann, la cuțite cu golgheterul Germaniei » A înfruntat un întreg stadion
0
Gest fără precedent! Un milion de euro în vestiar și un apartament în Park Hill Residence pentru cel care va califica naționala
0
Fiica lui Ilary Blasi și Francesco Totti câștigă o avere la 19 ani din noua ei ocupație
0
Mercato problematic » Transferul care provoacă neînțelegeri între Chivu și șefi
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Ultimul fluier pentru Il Luce. Mircea Lucescu se retrage de la națională de ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Păi pe unde voiai să treacă vecine!? Doar nu crezi ca avea ăla bani pt cursele de Heathrow, la Luton aterizează astea gen Wizz. Teleormăneanul, alt amărât și ăla. Are într-adevăr multe texte similare, și ăla a venit cu “nucleara”: știe sigur cine sunt! :-))) apoi, ca și Freddy, când l-am întrebat ce mașină am (ca tot făceau ei mișto de janta de 2000 de euro) a … nuanțat :-))) Ca știe ce fel de om sunt! :-))))))))) La fel ticX8, ăla a băgat una și mai si: ca s-a întâlnit el cu unul din servicii și ăla a spart site-ul gsp și i-a arătat acolo “fișa” mea cu nume adresa și tot! :-))))))) Deci ăla e atât de prost ca crede ca ăștia aici țin “fișǎ”, mai ales de când cu treaba cu protecția datelor. Mai avea puțin și spunea ca au și CNPul meu! :-))))))) Nu, nu e musai aceeași persoană, însă toate conturile astea aparțin unei “ferme”, decât Uber și Glovo e mai ușor să facă așa niște firfirei în plus, pt ca de trăit nu ai cum trăi doar din asta.
Auzi ce zice Freddy ca el tine cu luton town , pentru ca trecut prin luton .... stiu pe unu pe aici care zicea acelasi lucru acum cativa ani ...ala cu pisicile ..saviola ..cam are acelasi stil !!
Toti au zis ca Kalbassan asta si p'orma Cioby i-a pus la pamint !...ai facut o mare greseala bey Balbassan...esti talentat dar o sa aiba grija Ciobanu sa nu mai fii !
Cel putin 3 puncte intr-un meci =))))) asa spunea un prost pe aici ..nu dau nume
Nu mi se pare o stire relevanta. In schimb, faptul ca Siabonga din Africa de Sud doarme la baza din Berceni a fcsb...top news.
Talpanistule! Vezi ca la anul vine dinam0 si va urca iar pe garduri!
Baba lui Hassan i-a impresionat pe gesepisti cu 6 goluri in 30 de meciuri! Daca era invers, mai ziceam...
Asta e stire veche bre
africanii nu au zi de nastere. Cum are 23 poate avea si 33 in realitate
Aloooo GSP !!! Manchester City - Fluminense 4-0. "Cetățenii" au defilat în finala Campionatului Mondial al Cluburilor .....voi nimic ?????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.