Comentarii (7)
Mario.86
Mario.86  •  24 Iunie 2026, 19:17

Sigur..au aparut cei care rad ca Dinamo aduce jucatori no name ! Apoi ii vor dori in disperare la nea gigi...la fel ca si in cazurile Gnohere, Gnahore, Boateng, etc !

unuldepestrada
unuldepestrada  •  24 Iunie 2026, 18:25
Postat de mihneaduduianu pe 24 Iunie 2026, 18:11

Tu constientizezi ca LaLiga2 este 10 clase peste Superliga Romaniei, nu..?? Nu conteaza daca transfera de la locul 100 din clasamentul lor, este un transfer interesant

Rapid a adus atacant anul trecut de la nou-promovata din La Liga si ne-a rupt Superliga, la final ne-a mai batut si obrazul ca e fotbalul praf.

alex.030365
alex.030365  •  24 Iunie 2026, 18:17
Postat de mihneaduduianu pe 24 Iunie 2026, 18:11

Tu constientizezi ca LaLiga2 este 10 clase peste Superliga Romaniei, nu..?? Nu conteaza daca transfera de la locul 100 din clasamentul lor, este un transfer interesant

corect, din păcate, cand Danciulescu a plecat de la Dinamo (locul 1 la acel moment in campionatul nostru dacă imi aduc bine aminte), a mers la Hercules Alicante in Spania, era mai mult rezervă, intra pe final de meci. A și marcat și i-a ajutat sa promoveze, dar l-au trimis înapoi in România după ce au intrat in LaLiga

alex.030365
alex.030365  •  24 Iunie 2026, 18:15

Ignoranța nu are limite. Dacă in loc de român cineva te-ar descrie ca balcanic, câtă lume ar pricepe că ești roman, bulgar, sârb etc? "Ibericul" este un termen care nu clarifică din ce țară vine omul. Nicăieri in articol nu specificați țara. Este portughez sau spaniol? Apoi ne spuneți ca vine de la Mirandes, locul 19 in Liga secundă. Liga secundă a cărei țări? Dacă îmi dați temă pentru acasă să fac eu cercetare pe alte siteuri ce și cum, ce rost mai are sa intru aici. Pot foarte bine să aștept ca acele site-uri complete să aducă știrile.

tritonal
tritonal  •  24 Iunie 2026, 18:15

Transfer de Șampion Lig la Vitan Bârzești

mihneaduduianu
mihneaduduianu  •  24 Iunie 2026, 18:11
Postat de mariant16 pe 24 Iunie 2026, 18:02

Ăsta chiar că e un transfer serios, locul 19 din liga 2 Spania, ăsta chiar că e pentru Dinamo. Ce au fost și ce au ajuns!

Tu constientizezi ca LaLiga2 este 10 clase peste Superliga Romaniei, nu..?? Nu conteaza daca transfera de la locul 100 din clasamentul lor, este un transfer interesant

mariant16
mariant16  •  24 Iunie 2026, 18:02

Ăsta chiar că e un transfer serios, locul 19 din liga 2 Spania, ăsta chiar că e pentru Dinamo. Ce au fost și ce au ajuns!

Comentează