Alte știri din fotbal
Sandu Boc știe ce nu funcționează la FCSB! Teorie surprinzătoare despre chinurile campioanei: „Sunt puțin dezamăgit”
0
Giovanni Becali, poveste neștiută cu Rinat Ahmetov: „Era o scenă cu balerine și noi stăteam ca mafioții. Atunci l-a luat pe Marica”
0
Stadionul din Superliga, gata de omologarea permanentă: „Ne-au informat”
0
Mihai Stoica, anunț despre transferurile de la FCSB după ce Gigi Becali i-a pus la îndemână 6 milioane de euro
10
Știri din fotbal internațional
Moment șocant în Liga Campionilor » Spalletti și-a luat jucătorul la palme, chiar în timpul meciului!
0
Cât plătește Kylian Mbappe pentru un avion privat! Francezul își respectă statutul
0
În Germania se discută despre boicotarea Campionatului Mondial, „dacă Donald Trump nu reconsideră problema Groenlandei”
3
Europa League revine cu 18 partide » Dueluri tari pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
tu taci mah si mai da-i o reteta omului. eu nu citesc aiureala ta
A fost la ei in Banie dar nu mai retin ecat contra cui !!. Parca Baia Mare daca nu ma inseala memoria .
ba oahiee care e treba ,ciobanul tau nu e in stare sa platesaca 1 bulion ;la armata ?, mai usor ca fotbalul romanesc e terminat ,deci mai usor,chior in tzara orbilor asta e steaua
PE BALACI L AS COMPARA CU RIBERY IN ZILELE NOATRE. DOAR CA MAI BUN. MARE JUCATOR. ESTE CIUDAT CUM DE AM AVUT ATATIA JUCATORI BUNI IAR CU NATIONALA NU AM REUSIT SA JUCAM O FINALA DE TURNEU FINAL. EU CRED CA DACA SE ADUNAU PE BUNE IN ANII 1980, SIGUR JUCAM O SEMIFINALA CEL PUTIN INTR UN TURNEU.
Ba chiar nu o sun cu ironie si nici cu arogatza si cu atit mai mult cu rautate . Craiova Maxima era cea mai buna echipa dar cind soseau steaua si dinamo in Banie nu le era usor deloc . Fotbalul era mai frumos si mai imprevizibil atunci .
ma intereseaza sa am concurenta. Nu ciudati, bucatari, drogati, adormiti in noapte
....daca te simti tu bine...treaba ta. Tine minte acum vine al treilea titlu. Faptele vorbesc! Dormi cam mult pe baricade si in bucatarie. Step by step alea alea?
din moment ce simpatizezi cu alt club, nu este problema ta. nu crezi ?
AM INTELES. FOARTE BINE, NICI NU M AM CERTAT. DOAR MI AM EXPUS PAREREA. POTI SA IMI SPUI IN CARE MECI A DRIBLAT BALACI CA MARADONA? MI AS DORI SA REVAD UNELE FAZE CU EL.
loving you sunday morning
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.