Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, pentru GSP.ro, după anunțul lui Angelescu
0
Ploaie de oferte! Cine îl vrea pe Leard Sadriu, unul dintre cei mai buni stoperi ai Superligii
0
Giani Kiriță pune presiune pe șefii lui Dinamo înainte de barajul cu FCSB: „Calificarea în play-off nu e o performanță”
0
Patronul din Superligă e convins că Baciu n-are viață lungă la FCSB: „Imediat vine tsunamiul!”
0
Știri din fotbal internațional
Cine e miliardarul din spatele renașterii lui Deportivo la Coruna, proaspăt întoarsă în La Liga! Are 4 miliarde avere: „Îmi respect promisiunile”
0
Caz incredibil în Europa: a retrogradat cu cel mai bun atac și golgheterul campionatului!
0
Lotul Spaniei pentru Campionatul Mondial » Pentru prima dată în istorie, ZERO fotbaliști de la Real Madrid
0
Au fost învinși de Reghecampf în grupe, dar acum au devenit campionii Africii
0
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
8
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
De ce nu scad prețurile locuințelor deși România traversează o criză ...
Libertatea
Asasina cu ruj și mascara care a devenit coșmarul naziștilor. La doar 22 de ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, contestat din interiorul PNL la aniversarea liberalilor: „Un ...
Libertatea
Balasa este cam prostut, se lasa prea mult *** de un cioban,pentru 3--4000 de euro in plus este *** *** ***. Becali este o *** de om .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Balasa are fata de 40 de ani si se misca ca unul de 60.Cica are 24 de ani.Eu zic ca a fost prin Tanzania sa i se faca buletin "nou"
Trăim în România...
Becali este *** fotbalului romanesc!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
il vrea pe balasa gratis si sa-i dea 4 mii luna dar vrea pe jucatorul lui 4 mil de la becali .7la vluat rau de tot de prostpe cioban ..dupa ce a luat mil pe morutan vroia ca becali sa il dea inapoi gratis pt ca era legat sufleteste de copil .moldoveanu il inteapa rau pe *** ..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cooperativa functioneaza. Parafrazandu-l pe Lavoisier, nimic nu se castiga, nimic nu se pierde ci totul se...transfera! Circulatia jucatorilor in cadrul cooperativei este precum al apei in natura: undeva se evapora apoi condenseaza rapid si picura in alta parte, dar intotdeauna inauntrul sistemului. La fel ca apa, acesti jucatori sunt neutri din punct de vedere afectiv, ei nestiind nici la inceputul unui campionat unde vor juca si pe cine vor sluji, inauntrul cooperativei, desigur. FRF contribuie din plin la propasirea acestei megaescrocherii prin lungirea perioadelor de mercato., neimplicarea in stabilirea unor reguli ferme privind trasferurile si garantarea unei competitii fair.
Il iau eu acasa de banii aia :-)))
Pai, Becali a zis ca da si 100000 de euro celui care il 'scapa' de Balasa. Va bagati?...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.