Alte știri din fotbal
Ultrașii Farului explică de ce au părăsit stadionul în minutul 15, la meciul cu Dinamo
0
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Dinamo » „Se întoarce Politic?”. Reacția lui Andrei Nicolescu
0
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
0
A depus armele, după Farul - Dinamo, și a numit cele două favorite la titlu: „Noi nu mai avem nicio șansă”
1
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
2
Arsenal - Manchester City, cu trofeul pe masă » „Cetățenii” s-au calificat fără emoții în finala Cupei Ligii
0
Isterie la sosirea lui N'Golo Kante la Fenerbahce!
0
Istorie în UEFA Youth League: 50.000 de oameni au venit la meciul cu Inter!
3
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Cert e că transferul lui Mitriță i-a "siderat" pe mulți, unii or fi intrat în depresie așa că trebuie minimalizat pe cât posibil. Păi altfel Gigi poate iar să se gândească să iasă din fotbal și atunci ar fi jale mare ... nu intru în detalii... Așa că a reapărut doamna Prodan-Reghecampf cu proiectele năucitoare (și insuficient verificate de fisc). La rândul lui, Gică Hagi a spus - cu multă naturalețe - că Ianis a avut ofertă tentantă din America (ce mică e lumea!) dar nu s-a concretizat pentru că - citez - "jucătorul mi-a spus că deocamdată nu doreşte acolo, că vrea să rămână în Europa". Ei bravo, vezi băi Mitriță?!
Mama, mama! Nu s-a mai dormit in noaptea aia in Pipera.. Pai sa ia Craiova 7,4 milioane de euro pe un jucator si stapanul fulgerelor (sau cum naiba isi mai spune Gigi) sa ia 75.000 pe Jakolis? :))) Off, off, vremuri grele la FC FCSB. Vrajeala cu Alibec pe 20 de milioane s-a dus, aia cu Gnohere pe 7 milioane s-a dus si ea. Oamenii trag tare. Tot de Man. (pt a nu stiu cata oara - tinem bine minte ca oficialii Romei erau la palat cu sacosa cu 15 milioane, dar 'Gigi a inchis negocierile'). Sa tot radem de FC FCSB! :))
Adica pe Gnohere al intereseaza cat ia becalii pe el su salariu.din ziarul de împachetat peste reiese ca nu e multumit de suma de transfer Gnohere.baiat de treabă francezul,ca se gandeste la viitorul lui nea jiji si nu la familia lui
Faci tu pariu că "Mitrita nu se va impune ca titular si se va intoarce cu coada intre picioare."? Îți tai și tu o ureche, ca Duckadam?
"Trebuie să negociem cu patronul, să găsim varianta să plece și el" ... Zău? Chiar așa? ... După care, îți dai seama că se referea la Dennis... GSP, puneți voi o notă explicativă la textul cu declarația Prodancei, că altfel chiar ar fi "Transferul anului în România" - adică tocmai titlul articolului.
acolo fotbalul e doar o distractie de europeni. multe din casele de pariuri nici nu au soccer american in oferta. adica s-a dus mascarici. sper ca nu te-am suparat, suporter al echipei aflata la un loc de baraj pentru B
Gigist prost si gretos.
Bine ba, m-ai convins, mitrita e cel mai mare jucator din istorie, au dat americanii 200 de miliarde de catralioane pe el :)))))
Nu e ceva real e o vorbă. Si minciuna e o vorbă.Important e să fie cititănu contează părerile.Acum se adevereste că ziarul,e sponsorizat,de cel de care se scrie cel mai mult.
Se duce și asta să facă performanță la arabi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.