Alte știri din fotbal
CFR Cluj și FC Argeș și-au încheiat sezonul, Ciprian Deac a pus punct carierei! Scene emoționante în Gruia
3
Mihai Stoica, reacție după ce Ngezana a ratat lotul Africii de Sud: „Pot să-l pun în cămaşă de forţă şi să-l duc să se opereze?”
0
Mihai Stoica, idee pentru Daniel Pancu: „Asta aș alege dintre Rapid și CFR Cluj”
1
Scenografie cum n-a văzut Gruia! Ciprian Deac a sărutat gazonul și a început să plângă
1
Știri din fotbal internațional
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Oficial! Leo Messi a devenit al doilea jucător miliardar: „Fotbalul are însă o dată de expirare. Îmi plac afacerile”
0
David Moyes i-a pus gând rău lui Tottenham: „Mi-ar plăcea să mențin West Ham în Premier League”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
Nu a fost deturnat de Gigi *** ? Atunci nu mai e știre.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asa se intampla daca noi nu mai avem jucători de valoare. Păi golgheterul României abia a reușit să fie vândut in marele campionat din Qatar!?! Asa ca despre ce vorbim? Normal ca sunt o multime de fotbaliști din țări uitate de lume, mult mai talentați decât marii noștri fotbaliști! Pe Ianis Hagi cine il cumpara? Nimeni. Cel mult se va intoarce iar cu coada între picioare la Farul. Hai sa fim realiști și să recunoaștem realitățile. Iar la națională l-au adus pe Lucescu ca sa faca el din rahat bici. Nu va înbățați cu apa...Ca in grupa a treia o sa batem pe Kosovo, Lituania, Cipru. Di apoi o sa dam iar de echipele din grupa B din Liga Europei-Cehia, Polonia, Danemarca, Austria...Si iar vom fii ciuca bătăilor. Asta e valoarea fotbaliștilor si a fotbalului românesc.
Cate ore mai sunt de mercato? Hai ca sigur mai apare o echipa ce il doreste insistent pe acest mare jucator. Cum naiba a ramas asta pana acum nebagat in seama si acum toti il vor? Dar pe egiptenii aia i-a intrebat cineva (un ziarist din romania, evident) ce parere au de 'zvonurile' astea? Sau totul merge pe 'surse'?
Haideti fratilor mai lasati-ma cu gabonezul asta! Duca-se intr-o tara jihadista si sa incetati cu stirile astea!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.