Alte știri din fotbal
Fostul lider al lui Dinamo, mesaj fără dubii: „Măcar să ia Rapidul titlul”
0
Petrolul - U Cluj, duel de tradiție pe „Ilie Oană” » Echipele de start
0
Valeriu Iftime a numit jucător indispensabil de la Botoșani: „Când el nu e în formă, avem o problemă”
0
Revenire la Dinamo » Șanse uriașe să joace din nou în 2025
0
Știri din fotbal internațional
Antrenorul lui Ngezana, declarații controversate: „E negru, dar va ieși alb”
0
Cotele de piață au fost actualizate! Schimbări pe podiumul celor mai valoroși fotbaliști români
0
Thiago Silva a vorbit despre relația tensionată dintre Neymar și Mbappe la PSG: „La început se înțelegeau de minune, dar apoi...”
0
Fabrizio Romano, vestea momentului în fotbal » Cu cine s-a înțeles Zinedine Zidane: „Acord verbal, pot confirma!”
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Marele exod al polonezilor din Marea Britanie. De ce tot mai mulți ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
O româncă din Italia a intrat cu un BMW 520 direct într-un platan și a ...
Libertatea
Tatarusanu Matei Gardos Geraldo Brandan Bourceanu Prepelita Tanase M.Costea B.Stancu Fl.Costea
@@@ JUCATOR DE VIITOR, INSPIRAT TRANSFER!!! "GARDOS ~ CHIRICHES", parca-parca renaste tandemul "GOIAN ~ GHIONEA"!
Asta e bun, e meserias. Si e si tanar.
Uelcam tu Jamaica, Chiriches...
tu vezi de varzarii astea cu care jucati maine lasa tu pe nea jiji si pe steaua. spper sa va calificati la fel cum v-ati calificat si cu haiducii lui 7 cai anul trecut si cu pescarii etc.
pariu ca la iarna mai raman doar vreo 4 din astia!!! ii schimba nea jiji ca pe potcoave!!
Orice echipa are unu doi jucatori buni care pot juca la echipele de pe primele locuri nu conteaza ca echipa a retrogradat ca intr-o echipa nu joaca 1-2 jucatori. Daca ii numarati pe cei d ela timisoara de la echipa retrograda e clar ce gandire aveti. Nimeni nu stie daca sunt bune transferurile sau nu, vedem la sf campionatului.
os a vedem la sfarsitul campionatului daca sunt sau nu jucatori de valoare.. mi se pare ca piti a luat vreo 6 dintre ei la natioanala.. si l0a lasat acasa pe cel mai bun, bourceanu..
Se bazeaza pe oameni luati de la retrogradare pt un singur motiv.. Performanta Unde ai jucat sau luptat la retrogradare, unii dintre ei, nu toti. Urziceni cum a venit din liga a 2, Otelul cu ce lot a facut performanta si acum abia castiga 1 punct cu 2 echipe venite din liga a 2?!..etc...
un fundas foarte bun,steaua incepe sa aduca jucatori tineri de mare valoare,bravo nea Gigi !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.