Alte știri din fotbal
MM Stoica a dezvăluit planurile de viitor ale lui Dan Petrescu: „Îl rog să vină alături de noi”
0
„Nu-l ajută mintea” » L-a SPULBERAT în direct pe Tavi Popescu: „Becali să ia un par și să îl bată pe spate”
0
MM Stoica, ultimele detalii despre stadionul pe care se va juca Dinamo - FCSB: „Am vorbit azi cu Andrei Nicolescu”
0
A jucat în Liga 1, a marcat pe „Oblemenco” și a fost iubit de fanii Craiovei » Acum are o nouă sursă de venit: „Sigur vor apărea și sponsorizările”
0
Știri din fotbal internațional
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
0
3 meciuri în play-off-ul UCL » Superduel Fenerbahce - Lyon + Răzvan Marin titular
0
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Rodri, prezentare spectaculoasă la Barcelona: „Stăpânul spațiului și al timpului”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
16
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Un bărbat din Vaslui și-a ținut tatăl mort în fotoliu, săptămâni întregi, ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
cum sa tii? pai atunci de ce ai facut acel pariu daca nu ai avut de gand sa te tii de el,tu ai scris urmatoarele: ""Da,normal ca ma tine. Nu mai intru deloc si sterg toate conturile. Nici nu mai fac altele. Faci si tu la fel? Dar sa fii om de cuvant, nu *** mincinoasa! Eu sunt corect si bat palma de acum. Imi plac provocarile."" https://www.gsp.ro/fotbal/liga-2/uta-rapid-1-2-play-off-liga-2-cronica-meciului-605632-comentarii-pagina4.html de aia tot siteul spune ca esti lipsit de demnitate si onoare
Să-nțeleg, până la urmă, l-au dat afară de la Lidl?
Mà dar si tu esti culmea, lasa-i familia in pace!
HAHAHAHAHAHAHA MARS MA, saracu' badeadorian s-a demascat cand incepuse poison sa te injure pe contul randoom si a sarit sa-ti ia apararea :))) Vai de capul tau, pe urma l-am intrebat cine il stie pe el "vechi rapidist" de prin clubul aristocratic si ce sa vezi, n-a putut MENTIONA UN SINGUR OM :))) Era rapidistul necunoscut. :)))
Ai ramas in urma. S-a mutat la Penny. Dupa cum ii spune si numele, la penny, orice penny e valoros, mai ales ala gasit uitat in caruciorul pentru cumparaturi.
Cum sa tin un pariu cu tine, ratatule? Nu vezi ce hram porti? Stiam ce iti poate pielea. Stiam ca esti ultimu' prost, nu e prima data cand injuri de familie, si blestemi "sa moara, sa crape". Atat poti, prostule. Deseu radioactiv.
repet prostule,nu ai ip de romania. ce cauti pe siteurile romanesti? de ce nu raspunzi?
Aici avem o stire! Dumnezeu CITESTE GSP, sectiunea de comentarii fiind in topul preferintelor! Hai, repede, faceti articol din stirea asta. Ar fi bine sa-l scrie Sfanta Treime!
Amaratule, esti ultimul *** de pe site, aia fusese o vorba aruncata aiurea de catalynn, mi-a si zis pe urma, omul avea impresia ca daca tin cu Dortmund stau pe-acolo.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.