Alte știri din fotbal
Note GSP la Dinamo - Craiova 0-1 » Cine a fost omul meciului și la cine s-au împărțit notele de 3 și 4: „Zero pe toate liniile”
1
„Să vină Pușcaș!” » Zeljko Kopic și jucătorii de la Dinamo cu care are o problemă: „Nu fac suficient”
1
Filipe Coelho și cum a ținut-o la respect pe Dinamo în 10 oameni: „Lucrăm asta la antrenamente”
0
Salvat de colegi, Nicușor Bancu răsuflă ușurat: „Le mulțumesc și îmi cer scuze”
0
Știri din fotbal internațional
Duel românesc în sferturile de finală ale Conference League » Când se va disputa dubla manșă
0
Andrei Rațiu versus Răzvan Marin » Acestea sunt duelurile din „sferturile” Conference League!
0
Optimile Europa League » „Thriller” cu prelungiri în meciul lui Istvan Kovacs! + calificare pentru Ionuț Radu
8
A decedat omul care a stat lângă Jose Mourinho timp de două decenii
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
O bătrână din Italia i-a lăsat 100.000 de euro badantei sale din Moldova, ...
Libertatea
Monumentul fotbalistului Ilie Balaci a fost profanat. Polițiștii fac ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Ultimul mesaj al marinarilor de pe remorcherul scufundat a fost un ...
Libertatea
hai ba ca aia a fost si la TV si radea toata lumea de el ,chiar si el radea ce naiba ,faci asa mita pe fata ? inseamna ca-s penibili judecatorii in RO ,nu ca nu stiam !
Cand a fost condamnat pt dosarul "Valiza" ciobanul a mai incasat doua condamnari: 1 an pt fals in declaratii( a declarat ca banii din valiza sunt pt cumpararea unui teren in Cluj, apoi a zis ca a glumit) si pt cazul: mita la Bistrita, cand a vrut sa cumpere meciul. Exista filmari cand fuge cu banii dupa jucatori pe strada( s-a intamplat inainte de cazul valiza. Era mai zgarcit. N-avea chef sa cumpere o geanta. Banii eral la punga)
am inteles ca pentru Alexe sunt 2 variante , Chelsea si Ankaragucu , cele 2 se lupta in oferte si vor sa plateasca peste 100 de milioane de CoCo :))
Eu cred ca Dinamo poate sa castige 10 mil euroi pe Alexe si 18 m8l. pe Matei.Sigur!
unde la Bistrita ,nici nu stiu cazul ...eu stiu ca a fost acuzat pt valiza de la CJ ,ce tot vb acolo unde a dat el bani la Bistrita?
un jucator mare se vede la o echipa mare ,sa-l vedem cand o ajunge undeva daca o confirma ,am mai vazut noi d-astia ,unul cica plange si acum...normal ca Alexe a iesit "in fata" cand Dinamo nu a jucat nimic pt ca toti isi puneau sperantele in el si ii pasau ,centrau etc ...cand ajungi la o echipa mare unde toti sunt de valoarea ta este mai greu !
La Bistrita, a fost mita. Clar.
Ne-a deschis ochii?!? Ba voi sunteti tampitei?!? DINAMO a vandut pana acum cel mai mult si cel mai scump din fotbalul ROMANESC !!!! Foarte bine pentru Rusescu ca a plecat....dar de aici si pana la ne-a deschis ochii.........
Mi se pare corect ca pe Alexe sa se ia mai multi bani. Doar Alexe a castigat campionatul in Romania, a iesit golgeterul campionatului, a mai dat niste goluri si prin Europa League, a jucat si in primavara europeana.
Vad ca fratii Becali transfera din greu! Rusescu, Alexe, Chiriches .... Au nevoie de lichiditati pentru reluarea procesului!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.