Alte știri din fotbal
A doua variantă de antrenor a lui Gigi Becali nici nu vrea să audă de FCSB: „Nu sunt tipul care primește ordine și le execută”
0
„Bomber vero” » Salvatorul naționalei României s-ar putea numi... Pellegrini! Deja face senzație sub tricolor: „Atacant de careu, marfă rară”
1
România U19 - Ucraina U19, ultimul meci din cadrul Turneului de Elită
0
Negocieri-șoc în plin război » Federația Iraniană de Fotbal a contactat deja FRF
6
Știri din fotbal internațional
Julian Nagelsmann, la cuțite cu golgheterul Germaniei » A înfruntat un întreg stadion
0
Gest fără precedent! Naționala visează la prima calificare la Campionatul Mondial, iar eroul este momit cu un apartament de lux
0
Fiica lui Ilary Blasi și Francesco Totti câștigă o avere la 19 ani din noua ei ocupație
0
Mercato problematic » Transferul care provoacă neînțelegeri între Chivu și șefi
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Mircea Lucescu și-a luat adio de la națională, de pe patul de spital. ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Hai bre , taiati-le mai scurte !!!
Ianis nu are șanse în fotbalul puternic ! De ce ? Pentru că e un *** pe teren iar ce poate face aici acolo nu....are timp, acolo se intră nu se mângâie ! O să stea pe jos o perioadă până pierde echipa ! Cine e de vină ? Cel care l-a pus căpitan și i-a umilit pe alții cu sute meciuri în picioare !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Esti de comă ! Ti-am mai spus , ti-ai ales perfect și numele și imaginea !!!
din pacate ii va fi f greu in fotbalul mare, daca va sari peste pasul normal din cariera sa, Steaua.
Google it! Roma are reportedly ready to land another son of an ex-star in former Fiorentina attacker Ianis Hagi. According to Il Messaggero and Gazzetta dello Sport, Roma want Hagi to be Javier Pastore’s deputy in the No 10 role.
Baiatul asta este talentat, dar nicidecum nu are valoare sa joace la
Nu scrie asa ceva in ziarul italian. Fake news marca gsp.
Peste Ciucardel nu este! cicaldau a reusit sa se impuna fara sa fie baiatul lui tata, fara sa fie impus capitan, fara sa aiba tratamentul lui Ianis! Ianis are cifrele astea ca toti joaca pentru el! la ultimele meciuri scapau aia singuri cu portarul si in loc sa dea gol se uitau dupa ianis pe unde este sa ii paseze! eric a zis-o inainte sa plece, cicaldau e cel mai bun!
SE CUNIASTE VA SUNTETI DISCEPOLI ***..IOANIT OAIA , GAZETTA DELLO SPORT DE AZI A SCRIS VA " AR EXISTA UN INTERES " DIN PARTE A ECHIPEI AD. ROMA PENTRU CATIVA TINERI JUCATORI PRINTRE CARE SÌ IANIS HAGI COTAT LA 3 MIL.EURO DAR NU 5 MIL. ! SE VEDE CA ..***..LAPTE DIN PIPERA SI VA PLACE SA FABULATI GEN SANDILIUL DE LA PALAT : FLORINEL COMAN VA COSTA 100 MILIONE DE EURO...: POATE DE ..CARNATI..IN POPOU DIMMI LE *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Deci la anul se ceartă regele și cu Roma. Și trebuie să provizioneze în bugetul clubului cinci milioane:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.