Alte știri din fotbal
Zi plină la CFR Cluj » În timp clubul aproape s-a înțeles cu doi jucători, Amin a fost prezentat oficial
0
Petrolul Ploiești, aproape de încă un transfer » Negocieri cu un fotbalist care a jucat pentru România
0
Vin banii pentru Joao Paulo » De ce FCSB nu va încasa niciun dolar de la FIFA
0
Victor Pițurcă susține planul lui Gigi Becali: „O mutare bună pentru FCSB”
0
Știri din fotbal internațional
Croații fac haz de necaz: „Dacă Matanovic era chel, golul egalizator ar fi fost valabil”
0
Doping la Campionatul Mondial? Urmele unei substanțe interzise descoperite în probele a OPT jucători!
0
Starul lui Chivu de la Mondial a fost amendat » Câți bani și pentru ce va trebui să plătească Marcus Thuram
0
Bayern Munchen a cheltuit peste 100 de milioane de euro în două zile » Bavarezii l-au prezentat pe fundașul de la națională
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
0
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
0
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
2
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Profesoară lovită de fulger în timpul unei excursii cu 14 elevi în Munții ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
asta cu nume de rachiu mai bine s-ar abtine, el a fost de 10 ori la Petrolul si a fost mai praf decat Contra. Macar ala a dus echipa in Europa, cu Vivi Rachiu n-au facut nimic, sau zbatut nu mai la retrogradare.
Si totusi, sa fii dominat cu o echipa aflata la retrogradare, construita in ultimele 3 saptamani, reusind in final cu chiu cu vai s-o bati exclusiv cu ajutorul arbitrului, e rusine mare!
Cat de ciudos esti ca Dinamo isi permite sa aduca fotbalisti buni liberi de contract dar cu salarii peste media campionatului si clona FCSB si-a permis sa ii aduca liberi de contract doar pe Buziuc,Briceag si Bus care sunt 0/:)))) Stai linistit ca o sa fie platite toate salariile, pana una alta la FCSB bate falimentul la usa ca nu ati intrat IAR in grupele EL,Becali nu are oferta pentru nici o "perla"si nu mai vrea sa investeasca din banii familiei:)))))
Vezi că tot Iorgulescu cu al său lpf-eu și Burelanu cu al său frf-eu, tin fcsb-ul în liga I de ani buni! Cum? Ciobi' știe!!!
Vegheaza Burleanu de sus. Da nu face el Liga 1 cu 100 de echipe? Face! O asa echipa istorica nu poate sa lipseasca din Mamaliga 1, comedia ar fi afectata grav
Deh, vremuri grele, nu stii cum te duce viata...mai bine ironii si nu ura ;)
Ținând cont la ce lot și ce echipă avea Dinamo la încheierea sezonului trecut, da, se impunea un nr așa mare de transferuri! Au salarii mari, poate prea mari pt Românica, dar absolut toți au venit "liber de contract"!!! Pt o treabă făcută cum trebuie, lotul va fi într-o continuă transformare în următorii 1,5 poate 2 ani. Dacă din cei aduși acum vor rămâne 3 -4 implanturi reușite, va fi un real câștig. Până atunci trebuie rezolvata însă problema arbitrajului. Poți să-i aduci pe Messi, Ronaldo și Suarez la un loc, dacă-i prinzi "în formă" pe radu Petrescu, colțescu, sau feșnic, nu mai contează! Și tare-mi e frică ca, văzând cam cum stau lucrurile pe plaiurile mioritice, alde' Cortacero și ai lui să nu mai bage bani în echipă și să cotizeze la Brichetă și gașca de la CCA, că, nu-i așa mai simplu?!? Iar în condițiile astea, n-am făcut nimic...
*** cu Dinamo maxim un punct trebuia sa scoateti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Alta nulitate care-si da cu parerea!
Ce prostalau e asta....gigist curat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.