Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
A dezaprobat Ancelotti jr introducerea lui Neymar? Videoclip viral în mediul online
0
Croația - Portugalia, în 16-imile de la Mondial, se joacă fix la un an distanță de la moartea lui Diogo Jota
0
„Suntem încă împreună” » Mesajul scurt al lui Messi după ce a scris din nou istorie la Mondial
0
Încă un selecționer OUT, după eliminarea de la Mondial?! Reacția surprinzătoare
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
care blat ma frustratule?
A zis zainea ca nicolae nu i-a adus pe akpala si morsay
Trebuie sa fiti ori v incompetenti sau ff malitiosi sa-l declarati pe Kongshaun ala un mega-fail!! Ii reprosati golul din corner cu Clinceni? Eu nu am vazut in viata mea portar sa acopere si sa apere coltul lung, ba mai mult vinclul, la o lovitura de colt! Era lasat fundas la bara. A gresit intr-adevar la golul cu Astra, dar acolo apararea a fost f slaba. Dar apoi a avut niste parade excelente. Vreti mega fail, comentati de Papp aseara. Nepomuceno si Morsay poti sa zici intr-adevar ca sunt transferuri esuate, desi parca Morsay a inceput sa arate ceva. Se mai rateaza transferuri si cand platesti zeci de milioane de euro, pasemite astea pe gratis.
Asa, si ? Ce vrei sa spui? Stim cu totii ca sunt pe lume mii sau zeci de mii de jucatori peste ce are Dinamo acum. Ca sa citez un clasic : 'fara constatarea asta eram pierduti'. Intrebarile despre jucatorii aia mai buni sunt: erau cumva liberi de contract? Acceptau un salariu modest? Acceptau sa vina la un club cu o situatie financiara, administrativa si sportiva f dificila? Daca raspunsul la oricare din cele 3 intrebari e 'nu' , despre ce vorbim?
Cam ce ar fi de spus pozitiv despre echipa lui tararache și bucurica?
Blejdea și portarul sunt achiziții bunicele, dar nu pot face minuni singuri, trebuie să fie ajutati de coechipieri ! Eu cred că în afară de cei enumerați, Achim și Grigore sunt lenți, limitați tehnic și fără clarviziune, iar cei tineri cred că nu realizează la ce echipă au șansă să joace ! La 20 de ani să nu ai ambiția la maxim și să te mulțumești cu mediocritatea ??!! Totul ține de antrenor !
Ati mai bagat un articol negativ despre Dinamo ca sa acoperiti BLATUL SI OMENIA dintre Fcsb si Botosani???Nimic de zis despre piesa de teatru de aseara, " greselile" lui Pap sunt nevinovate sau ***???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sunt jucatori romani mult mai buni peste aceste...nume(se apropie sarb pascale...de unii pot aduna atatea..aprecieri)
Oau. Cat interes pentru o grupare aflată pe locul 14.!!!! Mai multe articole decât despre prima clasată.....chiar ca "Doar Dinamo Bucuresti" poate o performanta de acest fel.....cat priveste credibilitatea analizei?!? În urma cu 3 zile portarul norvegian avea 7000 euro salar....iar acum are 4000....in acelasi ziar....dar cred ca e vina impresarilor, care au sperat sa-si impuna jucătorii .....chiar si de la tineret, doar e un club fără câini, cum vad ei....Poate ca e ultimul sezon pentru Dinamo, poate....a căzut Imperiul Roman, și nu o să cada un club de fotbal?....dar cine va urma? Ca problemele nu se vor rezolva....sponsori mai puțini, spectatori și mai puțini, credibilitate 0....pe când fanii DDB vor avea cel puțin satisfacția de a avea propria personalitate....
felix prostanul :))))))))))) prost esti bah ..te-ai facut si pisica :))))))))) ziua pisica noaptea vulpe
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.