Alte știri din fotbal
Cine conduce clasamentul spectatorilor în Superligă: aproape de o performanță cu care se lăuda doar FCSB!
0
Fostul campion cu FCSB se RETRAGE din cariera de fotbalist! A îmbrăcat de 30 de ori tricoul naționalei + și-a ales deja viitorul job
0
Rapid, comunicat oficial cu privire la Constantin Gâlcă
2
Se pregătește să revină la Rapid: „A făcut meciuri extraordinare. Va juca”
0
Știri din fotbal internațional
În cărți să o preia pe Bournemouth, după despărțirea de Iraola
0
Van Dijk spune că Liverpool a meritat să fie eliminată de PSG
0
Barcelona a făcut astăzi reclamație la UEFA: „O rușine!” » Ce solicită Joan Laporta
9
Virulent la adresa lui Hansi Flick: „A distrus Barcelona! Lasă că nu s-au calificat, dar să facă asta?!”
7
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Cum afectează mersul greșit întregul corp: „Peste jumătate din populație nu ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
Bine ca bagati scandal acum..marfa...pai nu trebuie?!..nu ar fi niciun farmec altfel..acum incepe mm sa spuna de adi..apoi adi si mai tare de mm ..apoi adi si mai tare,,si uite stiri de mahala..bravo...nu uitati de amante...de prostituate..vedeti poate gasiti si ceva dintr-astea....sa fie cat mai cuprinzator..
MMu e un maimutoi.nu se poate compara cu Adi Ilie
bogdaniane ia-l mai in Giulesti daca-l doresti atat de mult.Dar eu cred ca esti o sluga a lui MM si te-ai apucat sa bagi fitile,jalnic precum MiMi...
Pe MM l-a tradat caracterul.Un isteric si nimic mai mult,o rusine pentru club.Adi Ilie este incomparabil mai bun pe acest post,are intradevar cu ce se lauda in interviu.
Pe ZAPATA l-a adus Hagi , THEREAU era net peste Pepe Moreno , MENDOZA are peste 30 de ani,GOLANSKI a fost adus tot de MM , pe ANDREY nu l-a lasat nimeni sa arate ce stie si ELTON stie fotbal mai mult decat toti ratacitii de la Steaua de acum.AD.ILIE l-a adus pe SURDU - asta da realizare. Nu-i spune nimeni acestei slugi becaliene sa se duca la culcare?
eu sunt rapidist dar sincer mi las dori p MM in giulesti...e cel mai bn manager din Romania....ilie sa mai taca din gura...k pe vremea lui MM nu prea arunca jiji q bani k aqum....iar pe golanski din kte stiu eu MM Stoica la monitorizat vreun an de zile...iar dupa....FZR
MM se lupta mai mult pt STEAUA cu presa, cu conducatorii adversi cu toti cei care dadeau in Steaua, Adi se pare ca tace si face! Transferurile facute pe vremea lui MM, exceptandu-l pe Thereau au fost de duzina, incomparabile cu cele pe care le-a realizat Adrian Ilie. In urma succeselor MM il surclaseaza pe Adi Ilie dar celui de-al 2-lea inca ii sunt in fata multe realizari .... sa speram!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.