Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
1
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
16
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta: „Am făcut ceva ce nu s-a mai întâmplat niciodată în istoria clubului nostru”
0
Alvaro Arbeloa contestă arbitrajul de la Munchen: „Asta e și mai grav!”
0
Verdictul specialistului spaniol la faza eliminării lui Camavinga, în Bayern - Real Madrid
0
Haos la finalul meciului Bayern - Real Madrid » Arda Guler l-a urmărit pe „central” către vestiare
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
O eroare
Nicolae Kitschescu. Asta il intrece chiar si pe Jiji.
Nicolae Kitschescu. Asta il intrece chiar si pe Jiji.
:)) se imbraca prea colorat si viu pentru familia Adams. La cat de pestritat este s-ar potrivi mai mult desenelor animate, ar fi bun de familia Simpsons.
Ce moaca de prost….
Fantozzi era pistol cu apa!
*** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
dobrine, în mod normal pe tine ar trebui să te preocupe știrile de pe pagina ligii 2 despre fc gentea-argeș, nu despre echipele din liga1. tu chiar crezi că șucu este vreun penescu sau gentea? până una alta vezi că vă dă clasă mioveniul și a ajuns echipa fanion a județului argeș conform clasamentului. mioveniul, momentan este în play-off în lupta pentru promovare iar fc argeș e la retrogradare.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A renuntat la mustata, dar i-a ramas par asa ca i-au implantat-o la loc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.