Alte știri din fotbal
Bancu i-a luat apărarea colegului de la Craiova: „Nu putem da vina pe el. Vreau să-l încurajez”
0
În lacrimi după Craiova - CFR » Care este motivul
0
Daniel Pancu a intrat în direct și a anunțat obiectivele la CFR Cluj: „Asta trebuie să facem” » Ce urmează la echipă
0
Tudor Băluță, singurul care l-a învins pe Hindrich astăzi: „Păcat, am dominat de la început la final”
0
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, meci perfect împotriva lui Real Madrid! » I-a încântat pe spanioli: „Colegii îl scot pe brațe”
0
Nebunie în Real Madrid - Celta Vigo » Cu Ionuț Radu titular pentru oaspeți, „galacticii” pierd pe Bernabeu
3
Napoli - Juventus 2-1 » Campioana Italiei revine pe prima poziție în Serie A!
0
Răzvan Lucescu, după derby-ul PAOK - Aris: „I-am călcat în picioare”
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Detalii șocante: un milionar și soția lui, forțați să se privească în timp ...
Libertatea
Traian Băsescu, despre rezultatul alegerilor din Capitală: „Sloganul «marș, ...
Adevărul
Ciprian Ciucu este noul primar general al Capitalei » Planurile viitorului ...
GSP SPECIAL
Ciprian Ciucu, prima reacție după ce a câștigat Primăria București, conform ...
Libertatea
as juca cu sanmartean langa pintilii si iancu si keseru langa adi popa. piova in atac clar!
Keseru in locul lui Iancu..
cred ca vorbea despre dinamo sau cfr
steaua are solutii de la mijloc in sus. lasa ca asa poate joaca si piovaccari, e bine ca sunt suspendati pt un meci ceva mai usor!
Ungur mai prost decat prevede legea, CeFuRa a avut posesie 25% si a jucat bambilici. Jet in mortii tai in Ungaria cu mizeria ta de club infect.
eu nu contest rezultatul,ci modul in care Bolaaj,a flusterit,nu a acordat nimic pentru intrarile lui Prepe,iar 11 m,nu a fost iar corp la corp a fost pe 17-18 m,mai 11 m a fost la patrunderea lui Pedro,dar asta este,Velaios,nu are fata de liga I,si nici alti cativa ,"jucatori "de la CFR,asa "stana"a fost mai convingatoare,mai bine pregatita atat tactic cat si fizic,i-au depasit pe" franari"la toate capitolele,dar traditia de a elimina cate un jucator "cferist"la fiecare partida nu e buna
Tu esti mai prost decat prevede legea, pardon ungur, sa nu fac un pleonasm, Deac il faulteaza pe Stanciu si tot Stanciu primeste galben. Mongoli batuti in cap.
eu nu contest rezultatul,ci modul in care Bolaaj,a flusterit,nu a acordat nimic pentru intrarile lui Prepe,iar 11 m,nu a fost iar corp la corp a fost pe 17-18 m,mai 11 m a fost la patrunderea lui Pedro,dar asta este,Velaios,nu are fata de liga I,si nici alti cativa ,"jucatori "de la CFR,asa "stana"a fost mai convingatoare,mai bine pregatita atat tactic cat si fizic,i-au depasit pe" franari"la toate capitolele,dar traditia de a elimina cate un jucator "cferist"la fiecare partida nu e buna
Eu as tacea 100 de ani dupa penalty.ul la Stanciu evident, pentru care a luat tot Stanciu cartonas galben (vezi Doamne, simulare). Va dadeam 5 daca se arbitra pe bune.
eliminarea lui Ammari,a fost gratuita,am revazut faza si atacul a fost la minge,nici nu l-a atins pe "lato"care s-a tavalit de parca iar fi rupt piciorul,Ammari,i-a arata lu"bolaj"ca a atacat mingea ,iar omu lu "bricheta"abia a" astetat"sa dea rosu,asta e
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.