Alte știri din fotbal
Adversarul României, în tribune la Craiova - Botoșani
0
Clubul din România a dat afară toți jucătorii! Explicațiile din comunicatul oficial
0
Indianul care a salvat o fetiță de la înec, invitat special la Craiova - Botoșani: ovaționat în iarbă
0
Universitatea Craiova - FC Botoșani, în etapa 23 » Deschidere de scor în minutul 65
13
Știri din fotbal internațional
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în '90+5!
0
Villarreal - Real Madrid, în runda 21 din La Liga: echipele de start
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
PSV - NAC Breda, cu Dennis Man titular: gazdele au deschis scorul
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Cum s-a transformat o grupare de suporteri într-o unitate de elită a ...
Libertatea
TIMISOARA.
sper ca brasovul va scoate campionatul din cap si lui iancu slugoiul lui butelidas,.... e cat cuprinde
Cine il ia oare ?
lasa ca merita steaua sa ramana pe locul 6 in clasament.....!! suntetzi niste penibili! punctele au fost luate pe nedrept si asta se va arata in data de 11......! daca tot asa de destepti va credetzi de ce nu suntetzi voi in locul nostru in clasament(fara alea 6 puncte)????? .....
stelistul07....bine ca jucati voi fotbal,si jucati mai bine ca timisoara...app echipa asta cat de penibila a jucat e in fata vostra cu 7 puncte si a scos si 4 puncte cu voi...asa voi ati fi ultimul care ar trebui sa vb de timisoara
Timisoara nu merita aceste 6 puncte, la fotbalul penibil pe care il joaca in majoritatea meciurilor.
Bha dar imi place ca toti sunt increzatori...s-a gandit cinva daca timisoara poate sa castige la Brasov? Voi nu va dati seama k aaici e greu de castigat...in cel mai fericit caz fac egal...sub tampa nu a reusit sa bata nici steaua nici rapid nici cfr si nici makr marea campioana Urziceni(asta nu o zic ca o aroganta, ptr k URZICENI kiar e o mare Campioana si isi merita statutul)...Brasovul a decis campioana 80% in meciul cu dinamo si o sa decida si restul de 20%!
@rumple ai mari probleme, batrane, cu partea aia de sub scafarlie. auzi la el "nu se risca tas sa decida campioana daca da punctele inapoi". E exact invers situatia, daca nu le da inapoi ar decide ar influenta ei cine e campioana, in caz ca Poli ar avea mai multe puncte decat unirea si nu i-ar fi restituite ele 6. Nu va grabiti, in fotbal orice e posibil, vorbim pe 11 iunie, nu o mai frecati aiurea cu pareri de stelisti acefali.
Asa cum Timisoara isi merita punctele castigate pe teren tot asa Urziceniul isi merita titlul de campioana indiferent de scorurile ultimei etape. Parcursul lor a fost formidabil....in etapa 32 au trecut de Dinamo iar in 33 de timisoara (chiar la ei acasa). Are si liga 1 un exemplu sanatos de urmat dupa foarte multi ani....bravo Unirea! Felicitari trioului Bucsaru-Petrescu-Stoica....au fost formidabili!
Poli isi va primi punctele inapoi DOAR daca nu-i folosesc. Nu se vor risca cei de la TAS sa decida campioana Romaniei cu decizia lor, sa fim seriosi. Pacat de munca jucatorilor, punctele au fost castigate pe teren. La fel cum au fost pierdute si cele cu dinamo :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.