Alte știri din fotbal
Oferta de 4 milioane de euro pe care Becali a refuzat-o: „A cerut 20”
0
Au intrat utilajele pe stadion imediat după „finala” de titlu din Superliga » „Oblemenco” va fi modernizat
2
CFR Cluj - FC Argeș » Clujenii sunt cu gândul la vacanță, piteștenii speră la locul 5. Echipele probabile
0
MM Stoica, mesaj tranșant după titlul Craiovei: „Mulți m-au întrebat asta” » Ce a spus despre Dinamo și Rapid
6
Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho vrea să transfere un atacant la Real Madrid » Jucătorul de clasă ar putea ajunge gratis
0
Cutremur la Liverpool: jucătorii au cerut concedierea lui Arne Slot » Antrenorul care a făcut minuni în acest sezon este favorit să-l înlocuiască
1
Naționala calificată la Mondiale fuge din calea Ebola » A anunțat noua „casă”
0
Denzel Dumfries dezvăluie rețeta succesului: „Asta ne-a cerut Chivu și a fost inflexibil!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
4
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Dan Plaveti, tehnocratul conectat politic pus în fruntea unor companii de ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Oricum, sunt satelitii Astrei mai mult decat ai Stelei. Uita-te la rezultate.
Greu de tot vor disparea,atat timp cat au buzunarele pline de branza nicio sansa !!! Si burleanu e un fcsbist mic de tot, cam cat lentila de la ochelari aia de tocilar pe care ii are !!! De astea vom scapa doar daca strada iese in nr cat mai mare si sa faca iohannis ( adica cei de sus de la conducere) disparitia guvizilor astea mancatori de branza altfel 0 sanse sa dispara coruptii fotbalului romanesc !!! Cat ii priveste pe sandu si dragomir, deja au inceput sa zdrangane catusele pentru ei, oamenii au uitat ca sunt vinovatii principali pentru dezafiliera craiovei iar daca nu ma insel in decembrie acum e termen la tribunal, sa speram ca ajung langa ceilalti penalashi cu dosare in fotbal !!!
Nu este bai Tucudene, stai linistit ca NU MAI intereseaza pe nimeni de la DINAMO cu ce echipa ti. Stai linistit si mandrestete cu cele 3 trofee. CARACTER 0 P.S> Cand o sa creasca fiul tau, o sa inteleaga si contributia ta la cele trei trofee....adica zero !!!!!!
nu e corect nici macar clubul din ghencea...actual ar fi clubul din pipera-mogosoaia-chitila-cluj...
Tare asta ,pai la cate puncte ne-ati dat voi noua in ultimele campionate cred sunteti demult Steaua 2 daca ne luam dupa logica celor spuse de tine.
nu era vorba sa pleci pe alte meleaguri..p.s....tucudean, dupa parerea mea un jucator mediocru , spune si motivele de ce a semnat cu clubul din ghencea....imi place asta... clubul din ghencea...a evitat sa-i pronunte numele..:)
Tucudean nu este Dinamovist pur -sange,nu putem spune asta ,poate se simt jigniti F Petre,M Nicolaie,regretatul Haldan etc .Venit de la Arad pe multi cai putere si conturi groase alimentate permanent de bunicul sau nu a rupt gura targului la Dinamo .Mergand strict pe valoarea fotbalistica nimic nu-l recomanda pentru un transfer afara,probabil Rednic a fost usor "indoit" sau poate credea orbeste in el ca fotbalist,ma rog .Tucudean este un fotbalist mediu ,capricios,obraznic care nu-si poate depasi forma sportiva actuala indiferent unde joaca .Deocamdata Steaua inseamna pentru el maximum ca performanta profesionala indiferent ce anume l-a determinat sa semneze cu formatia ros-albastra.
Ai uitat de Dinamo. Ca daca Pandurii, care a luat 4 puncte Stelei in ultimele 2 campionate, e satelit, atunci Dinamo, care a luat unul singur, e super-satelit.
din pacate asta e adevarul...mitica si sandu aveau buzunarele pline de la ciobanel sa taca la omeniile dintre fcsb si sateliti , dar pe burleanu nu il inteleg...poate iorgulescu sa fie manjit, dar nimeni sa nu puna piciorul in prag ?! ce campionat din lume se mai castiga doar prin blaturi ?! de ce sa mai joaca atunci ?! si se mai mira tot becali , ca echipa lui e zero barat afara, desi aici castiga detasat trofee...sper ca sa existe un moment zero si sa dispara toata clica asta becaliota care a distrus orice farama de sportivitate si corectitudine din fotbalul romanesc .
Pai au 5 sateliti ccel pujin: viitorul,panderii tg jiu,voluntari( axa de rudenie pandele-gigi-nas-fin) si botosani unde mai nou moldovenii iarna stau in panthaloni scurti ca sa le faca fcsvbisti felul. Nu mai merge moda cu pantaloni i nvine
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.