Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu a transmis ce urmează, după cele două trofee cucerite cu Inter: „În fotbal, lucrurile se planifică pe termen scurt”
0
Direct în istorie! Recordul fabulos al lui Cristi Chivu la Inter
0
Ave, Chivu! Este regele Italiei: Inter a câștigat și Cupa, după ce a strivit-o pe Lazio
11
PSG a învins Lens și și-a adjudecat titlul în Franța
1
Lifestyle
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
3
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
2
„E un miracol că l-au găsit viu!” Analiza cruntă a medicului pediatru în ...
Libertatea
Contraofensiva secretă a Ucrainei: cum au reușit trupele ucrainene să ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Fostul preot care l-a filmat cu camera ascunsă pe ÎPS Teodosie acceptând o ...
Libertatea
Oferte la misto marca Sucu si Angelescu. Incep sa ii suspectez de lipsa de inteligenta. Sa mergi si sa ofertezi jucatori de la viitorul e o greseala in sine, de acolo ies doar rebuturi, dar sa mergi si sa ofertezi jucatori de la aia si sa crezi ca o sa ti-i si dea *** si cumnatu’, ei bune, asta e deja lipsa mare de materie cenusie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Al doilea nume la care s-ar referi Dan Șucu este Andrei Borza, fundașul stânga de la Farul, conform Fanatik. Rapidul este descoperită pe această poziție, neavându-l drept fundaș stânga de meserie decât pe veteranul Junior Morais, 37 de ani, care a prins doar o repriză contra Voluntariului, în 4 etape din acest sezon." mitica, ori esti incompetent, ori esti rau intentionat! Rapidul il mai are pe acel post pe Florin Stefan. Din respect pentru fotbalist, dar si pentru meseria pe care o aveti, ar trebui sa va cereti scuze public pentru mizeria asta. Dar stiu sigur ca nu o sa o faceti! Sunt prea multe mizerii din astea despre Rapid scrise zilele astea in ziarul vostru de impachetat pestele! Asta nu poate fi o coincidenta!
Cele mai bune achiziții ale rapidului sunt arbitrii bucureșteni care ii arbitrează peste tot!
il prostesc astia pe sucu sa cumpere toate trompetele.
...cum sa iei de la farul ?...probabil nu vrei sa ajungi in play off ...
Nu prea inteleg strategia Rapidului, parca nu analizeaza deloc pe jucatorii astia. La fel cu Ciobanu anul trecut care nu era nici macar titular la Farul. Acum Borza... a fost unul dintre cei mai slabi oameni de la Farul anul asta, inclusiv la U21. Bulevard in aparare, contributii neglijabile pe atac. Baluta da, ar fi un transfer bun dar nu-l da Hagi cat timp e in cupele europene.
sucu sa se uite ce s a intamplat cu jucatorii care au plecat de la hagi...mai bine banii aia ii da la un strain care a jucat intr un campionat decent
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.