Alte știri din fotbal
Antrenorii români remarcați de Victor Pițurcă: „El mi se pare foarte bun”
0
Victor Pițurcă dă de pământ cu FCSB și Craiova: „Mult mai slabă decât Auda!”
0
Dumbrăvița - Olimpia Satu Mare, în epilogul primei runde din Liga 2 » Toate rezultatele și clasamentul
31
Andrei Nicolescu a explicat evoluțiile lui Eddy Gnahore la FCSB: „Înțeleg mai multe lucruri”
0
Știri din fotbal internațional
După plecarea lui Radu Drăgușin, Bogdan Lobonț pariază pe Tottenham: „Merg pe mâna lor!”
0
Reacția lui Cristi Chivu după amicalul cu rivala AC Milan: „Nu ne interesează rezultatul”
0
Chelsea ar putea vinde o echipă întreagă în această vară
0
Liga Campionilor: după spectacolul de ieri, preliminariile continuă cu alte două meciuri » Fenerbahce, favorită
2
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 34 de județe și București. Harta ...
Libertatea
la noi in tara campioana se decide dinainte sa incceapa pe bani grei...ce draq reveniti-va
pentru Vladone:oltene taci draq din gura...galeria nu s-a prezentat la meci pt ca asa s-a anuntat,la nici un meci al stelei(aksa sau deplasare) nu se mai prezinta,nemenstruatule care esti.Cand oti merge voi in deplasari cati mergem noi atunci sa comentezi;)cat despre arbitraj:se arbitreaza pro dinamo,asa a vrut tudor sa scoata,o-o cat mai bine pt dinamo,asta s-a vrut si la steaua-poli si asta s-a vrut si la rapid-steaua...anu asta campionatu este dat lu dinamo,o sa vedeti voi
(end) antreneaza. Pina cind nu se va face curatenie, pina nu se va interdice jocurile de culise complet lipsite de Fair Play, si pina cind unii patroni nu vor fi bagati la puscarie, jocul echipelori RO o sa sciirtie, o sa fie in continuare penibil, si nivelul competitiei scazut. Intimplarea din ultimii ani cu rezultatele in Europa va pune capat, si o sa fie iarasi niste echipe anonime. PS: sint stelist, dar nu pot sa sufar pe acest infect de Becali, ca si ceilalti ca el.
Meciul a fost arbitrat perfect, arbitru a dat galben cind a fost cazul de a da. Arbitrul a pedepsit de la inceput simularea in careu (Woobey cade lamentabil, sau mai bine scris plonjeaza ca la piscina), a reusit sa calmeze spiritele, nu a acordat penalty la o faza in care Szekely cade pentru tiraj de maieu comun cu aparatorii Craoveni. In Ro totul pleaca de la arbitraj, e mult mai simplu ca Munteanu (si ceilalti) sa critice arbitru decit tactica lor slaba si jocul lamentabil echipelori pe care
Si unii si alti sinteti prosti. Pentru ca Liga 1 are un nivel de joc foarte slab si ca nu se intimpla mai nimic in meci, trebuie sa se puna in fata jocurii de culise. Pentru ca ziaristi nu au se sa spuna despre meci in tine, despre faptul ca a fost un meci jenant, cu un nivel foarte slab, si din partea Craiovenilori care joaca cu 11 aparatori acasa, si din partea stelei care de 1 an joaca la nimereala, cu mingi bulbuite si aruncate in aer. (to be continued).
Niciodata n-am sa uit cum ce-a furat acest tudor in ghencea.Ne-a refuzat doua penaltyuri super clare! Ulterior a recunoscut si el dar ce folos??
tudor a rbitrat foarte bine meciul, nici unul nu a fost penalty, woobay se arunca ridicol in loc sa cada normal, iar szekely il se trage de tricou cu ala si dupa cade penibil. La faza cu ofsideul nu are nicio vina. Si in rest a stiut sa tina sub control un meci foarte tensionat, a fragmentat meciul pentru a-l tine sub control si pentru a nu se ajunge la eliminari si batai generale.
Si in etapa trecuta Tudor a arbitrat foarte prost, la Cluj. Eu nu stiu ce vad unii la arbitrul asta. Aseara a tinut clar cu Steaua.
nea ioane lasa-ne si du-te la politica! daca ala la wobay a fost penalty, e clar ce-o sa faci tu in parlament
Am fost pe stadion,craciunescu are perfecta dreptate,sincer...nu ma asteptam de la tudor sa arbitreze asa,la fata locului sa simtit o maniera pro steaua, din min 7 pina in min 75, ciudat, sau interes din partea lu' tudor si vazand ca nu se poate a renuntat pe final.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.