Alte știri din fotbal
Basarab Panduru, reacție acidă după ce Marius Baciu, fostul lui coleg de platou, a fost numit de Becali la FCSB: „Este exact ce vrea Gigi!”
0
A jucat cu Marius Baciu și e categoric: „Are doar de câștigat. De ce să nu se impună în vestiar?”
0
Gigi Becali a recunoscut că și-a luat „țeapă”: „N-am avut inteligență. Am luat-o în freză!”
4
MM Stoica a dezvăluit culisele aducerii lui Marius Baciu la FCSB: „Sunt unii cu care mi-e greu să lucrez”
0
Știri din fotbal internațional
Chelsea dă o nouă lovitură pe piața transferurilor! Contract pe 6 ani pentru starul din Franța
0
Selecționerul Julian Nagelsmann și-a ales titularul de la Mondial » Ce se întâmplă cu Manuel Neuer
0
Andrei Rațiu a devenit viral în Spania » Fotbalistul lui Rayo le-a dat de băut suporterilor
0
Ședință de trei ore și jumătate la sediul clubului! » Ce a discutat astăzi Cristi Chivu cu conducerea nerazzurrilor
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
6
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cine este pilotul român de F-16 care a doborât o dronă, în Estonia. ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Pai el mai înseamnă ceva ?A,ba da.Cel mai mare hater din fotbalul românesc. Al doilea e fiul sau
Ce-i mai frustreaza Stoica pe fecesebisti cand le repeta ca echipa lor de consoane reprezinta un nimic.
Dovada ca fotbalul este un sport practicat si iubit de persoane care, in cea mai mara parte, au o capacitate intelectuala redusa, rezulta si din comentariile pe acest subiect. Adica, cei care se prezinta ca iubitori ai Stelei il blameaza pe cel care timp de 15 ani a adus Stelei 7 titluri nationale, o cupa a campionilor europeni si o supercupa a Europei, capitanul Stelei, Tudorel Stoica. Si il blameaza pt ca isi expune parearea critica in legatura cu un subiect care o priveste pe Steaua, adica cu echipa cu a carei istorie se identifica. E noaptea mintii in capul celor mai multi microbisti!
Draga Doru, Pentru ca ne stim de o viata, trebuie sa iti spun ca pe cat de mare fotbalist ai fost, pe atat de marunt ai ajuns sa fii la batranete. Mare pacat... Gigi Becali, oricat de detestabila persoana ar fi sa fie, a fost un cumparator de buna credinta. A cumparat AFC Steaua de la Paunescu, caruia MAN (cum se numea pe vremea aceea actualul MAPN) ii cedase majoritatea actiunilor. Stii bine lucrul asta pentru ca ai fost acolo, alaturi de alte nume mari ale sportului romanesc (Cristi Gatu, Victor Piturca colegul tau, Marcel Puscas, o sumedenie de generali, etc.). Nu cred deloc ca iti face cinste sa te inversunezi in a apara o cauza care n-are nicio finalitate. Daca Ministerul apararii organizeaza licitatie pentru preluarea clubului de fotbal (asa cum il obliga legea) si se prezinta Gigi Becali si castiga, cum ramane? Iti vei inghiti vituperarile gratuite, de altfel obositor frecvente? Ti-ai pus vreodata intrebarea de ce doar cei de-alde tine, Piturca si Lacatus tipa si de ce Boloni, de exemplu, Jenei, Iordanescu, Belodedici, Duckadam, Miti Majearu nu spun nimic? Poate ca n-ar strica sa piezi cateva ore si sa reflectezi la pozitia ta. Radu, fost coleg de liceu la LICM Galati
Pot să scriu orice . Dacă nu este pe LINIA GSP.RO, adică Apologia Gigi sau Regele de la Farul, apare subit mesajul : " comentariul a fost eliminat"
"Mi se pare normal ceea ce s-a întâmplat, atâta timp cât cei de la FCSB sunt în procese cu Steaua și vor sigla, marca, palmaresul. Există o echipă, Steaua, stadionul se numește «Steaua» și nu puteau juca acolo cel puțin atâta timp cât există aceste probleme.' corect,))
Zecesebistii nu-i respecta si nu-i au ca legende pe Lacatus, Stoica, Balint, Piturca, Bumbescu etc, e cumva normal sa-i injure constant. Fiindca zecesebistii nu sunt stelisti, ei urasc Steaua si legendele steliste. Ei tin cu legendele zecesebiste Andrei Cristea si Banel Nicolita :)))))))))!
Tudorel exista bine mersi cand gigione le platea astora rente viagere. Becali e fraier daca nu le face alora de la CSA plangere pentru abuz in serviciu, oricat de *** e romania, nu se poate ca armata sa puna stapanire pe un stadion facut din bani publici.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
M-am uitat peste L'Equipe. Nu am văzut nimic nici despre Farul nici despre unde se va juca un meci dintre fcsb si Dinamo Bucureşti. Numai jurnaliştii noştri au ca subiecte centrale pe Gheorghe Becali, de meserie antrenor-milionar şi toate răsuflările sonore ce le emite, de Regele de la Farul - spaima şerifilor sau diferiți alți regi şi împărați autohtoni. Nivelul fotbalului românesc este aşa de slab şi datorită acestor jurnalişti fără nici o legătură cu fotbalul adevărat, cel puțin prin ceea ce scriu.
Intr-o epoca in care nu avem fotbalisti de valoare si stam doar in Florinei Comani si “perle” de la Hagi care iau bataie prin Transnistria, imbecilii de prin comentarii care au crescut cu Dani Mocanu si Gigi Becali, injura una dintre marile glorii ale Stelei. Ei habar nu au ce vorbesc. Niste *** pro infractori. Asta-i Romania din prezent… mizerii
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.