Alte știri din fotbal
Când se pun în vânzare biletele pentru Turcia - România » Prețul unui tichet
0
Echipe la UTA - CFR Cluj: mutare suprinzătoare, Pancu apelează din nou la Ciprian Deac
1
Csikszereda se impune „italienește” cu Metaloglobus » Formația din Pantelimon este condamnată la retrogradare, iar postul lui Mihai Teja este în pericol
2
Primarul din Slatina, când a aflat că Niculescu semnează în Superliga: „Eu și Claudiu aveam o înțelegere”
1
Știri din fotbal internațional
Manchester City - Newcastle, duel în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
0
Gata, se face! Kurt Zouma și-a dat OK-ul și semnează, după experiența eșuată din România
0
Premier League spulberă tot! » Sumele amețitoare investite de englezi + prăbușire neașteptată pentru LaLiga!
0
Se întoarce la prima dragoste? » Planul secret despre viitorul lui Leo Messi a fost dezvăluit: „Lucrăm la asta!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
stau in M 14 LA CATEVA MINUTE DE STADION....DAR NU MA MAI DUK LA MECIURI....CE SA VAD....UMILINTA TOTALA....PARK ZICEATI K REVINE SALIH JABER....CE MAI E K EL....TOT IN LIGA A4A?.....MAI BN. SA REVINA ION VIOREL....EL ESTE SCAPARE....DUPA CE V-ATI FOLOSIT DE EL....L-ATI DAT AFARA....ION VIOREL!!!!!
edy...sa o ``arda`` pe mata cati oameni vin saptamanal la stadionul Gloria,si apoi sa mai vorbesti dak merita gloria sa retrogradeze,pana atunci taci si sugi...
bucureni are niste bani de spalat[cu gl. buzau] si nu-l intereseaza futbolul,isi bate joc de suporteri si de orasul buzau,nu se va opri repede sa ne blameze si sa rada pe la spate.[va multumesc pt.ascultare]mytoi
O sa schimbati antrenorul cand va fi prea TARZIU!O sa patiti ca Penescu,cu italianul!Ca sa nu mai vorbim de Marin Condescu cu portughezii lui cu tot!Dar macar s-a TREZIT la timp!!!Asa se intampla Dle.Bucur daca va luati dupa un INFRACTOR ca Mircea Crainiciuc!!!Nu va amintiti cum a incercat sa va fenteze si anul trecut cu Mala???Sergio Ferro si Mircea Crainiciuc=situatia BUZAULUI in clasament!TREZITI-VA OAMENI BUNI!!AFARA CU piratii astia de portughezi!!!
ma doare ce se intampla la buzau,pacat de spectatori si de stadion, dar se stia de la inceput ca nu o sa facem nimic..din cauza transferurilor,nea fane era bun,dar daca bucur nu baga niciun ban in jucatori...anu trecut a fost entuziasmul de promovare si mult noroc,dar acum numai e nici una nici alta..asta e..poate va veni si la noi cineva cu bani...sa inveseteasca in fotbalul buzoian...HAI GLORIA!
buna seara. ANUNT IMPORTANT !!! oferim stadion (capacitate 14000 locuri) , un public numeros la meciuri indiferent de locul pe care n aflam (retrogradatii), sprijin acordat din partea primariei total si un buget destul de mare pus la dispozitie de catre aceasta , INSA in schimbul acestor lucruri DORIM O ECHIPA DE LOCUL 10 12 MULTUMIM
edy ,cris voi cu cine tuineti?rapid ,dinamo?astia in ce cupa europeana joaca?poate organizeaza uefa o competitie doar ptr ei.sau tineti cu cfr?normal k doar nu stie nimeni adevarul.
cris mizerie esti TU.gloria trece printr-o perioada mai proasta.ff proasta.dar isi v-a reveni.nu v-a retrograda. apropo-cris mizerie esti tu.HAI GLORIA!
la Buzau vine lumea la stadion pentru ca iubeste echipa si fotbalul , insa au ajuns niste antifotbalisti sa-si bata jos de oras si club . Imi pare nespus de rau pentru ca o sa trebuiasca sa ma trezesc dimineata la anu pt a vedea meciurile echipei . Forta Gloria
fara jiji la pupitru e greu in liga 1 ce sa faci? sa retrogadati hahalerelor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.