Alte știri din fotbal
Istvan Kovacs revine de la Mondial direct cu primul derby al sezonului în Superligă
0
Vândut de Rapid, Andrei Borza admite: „Decât să merg la o echipă mare și să stau pe bancă...”
9
De asta a acceptat Rapid doar două milioane de euro pe Andrei Borza
8
Hromada a plecat de la Rapid » Cu ce echipă s-a înțeles
0
Știri din fotbal internațional
La loc comanda în cazul lui Tchouameni! » Mourinho se concentrează pe Rodri
0
Luat la ochi de Gigi Becali chiar la debutul pentru FCSB, Boutoutaou a reacționat: „Sincer, nu mă așteptam”
0
După FCSB - Auda, fotbalistul criticat de Becali a dansat și s-a fotografiat cu iubita pe gazonul din Ghencea
0
Notele GSP la FCSB - FK Auda » 4 fotbaliști au eșuat lamentabil în fața balticilor
0
Lifestyle
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
2
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
1
O cisternă a luat foc în Bacău după ce s-a izbit de un tren cu aproape 200 ...
Libertatea
AI va distruge omenirea? Care este principalul pericol dezvăluit de ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Beatrice Keul, elvețianca născută la Cluj care susține că Donald Trump a ...
Libertatea
din iarna esti pe liber!!!,,Tiriac a preluat deja Dinamo!!!!!!!!!
DOMNULE TURCU,am stat si m-am gandit bine bine...degeaba va asteptam noi suporterii, ca aici la buzau cheia e la becali, a preluat clubul,l-a numit de ochii lumii pe bucur care nu are nici o treaba cu fenomenul,iar becali isi bate joc de echipa de oras, de suporteri,dar...nu stiu ce se poate face orasul asta chiar nu merita asa ceva, sa veniti sa vedeti ce oameni, ce suporteri...doar dumneavoastra puteti lua legatura cu becali sa vedeti mai clar situatia!doar d-voastra puteti face ceva!!!
Multumesc DOMNULE TURCU ca mi-ati raspuns, chiar apreciez faptul ca mi-ati raspuns,sunte-ti u om corect,sincer si modest,la fel ca mine! nu vreau sa las lucrurile asa, in voia DOMNULUI,nu sunt si eu doar un simplu om pt BUZAU,iubesc enorm acest oras si chiar voi face loby pt numele d-voastra.Am rugamintea si gsp.ro sa preia mai departe acest mesaj,si impreuna sa incercam sa salvam GLORIA de la retrogradare!DACA DORITI CU ADEVARAT,SE POATE! INCERCAM? V-ETI AVEA SPRIJINUL NOSTRU, AL SUPORTERILOR!!
Pleca la steaua sclav al lui becali, ca m-am saturat sa apari pe toate posturile si sa turui ca o moara stricata. Semeni cu Cristi Borcea , adica ai mari probleme cu gramatica dar macar el este antistelist nu ca tine un berbec din turma lui becali
- Faptul ca ai declarat ca ai fi vrut sa castige Steaua la Cluj a fost o mare greseala, ca sa nu spun idiotenie. NICIODATA un dinamovist nu ar declara asa ceva. Asta este diferenta intre tine si Borcea (un alt grandoman, dar mai simpatic) - Daca intradevar va ganditi la Dinamo, asa cum declarati peste tot, atunci cautati o persoana care iubeste cu adevarat clubul asta si vrea sa investeasca in el si cedati-i actiunile. Altfel, viitorul nostru este sumbru.
- Nu aveti nici un proiect de viitor pentru club, lucrati dupa ureche, toate transferurile se fac aiurea, fara o conceptie clara. - Lipsa voastra de bani se vede si in privinta stadionului (degeaba spuneti ca nu vi-l da MAI-ul) - Faptul ca esti de etnie rroma nu ar fi contat prea mult, daca ai fi fost o persoana decenta, care sta in umbra, asa cum face Bucsaru la Urziceni. Tu esti insa, ca orice tigan, un grandoman care vrea sa apara cat mai des in public.
Bai Turcule, eu sunt un fan dinamovist care nu prea calca pe la stadion din urmatoarele motive - Faceti o imagine proasta clubului, voi toti actionarii, dar mai ales tu. Esti incult, nu stii sa vorbesti in public si spui numai prostii. - Acceptati orice jignire din partea lui Gigi Becali, nu ripostati si din cauza asta imaginea clubului Dinamo s-a deteriorat an de an. - Sunteti penibili cu trabucurile voastre si toata grandomania pe care o afisati.
Sa vina Tiriac,si Mutu ca actionari,impreuna vor face treaba...Fortzza Dinamo!!!
nea`vasile vino bre la noi la steaua...cred k o sa fii binevenit.ejti prieten q nea jiji ce dreaq.steaua o sa fie my puternik q tn si q jiji.T VREM L STEAUA VASILE TURCU!!! FORTZA STEAUA !!!
el a imprumutat clubul dinamo nicidecum safi luat de la gura copiilor mancarea
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.