Alte știri din fotbal
Ricardo Sousa a dus Petrolul pe locul 2 în Superligă, însă nu este mulțumit: „Nu contează câte puncte avem”
0
Atanas Trică a plecat de la U Cluj! Destinație surprinzătoare
1
FC Argeș - Farul, duel neașteptat pentru primul loc în Superligă » Moldoveanu și Radaslavescu, goluri superbe
0
Florin Pîrvu, descumpănit după eșecul cu Petrolul: „Trebuie să ne trezim”
0
Știri din fotbal internațional
Jucătorul dat „dispărut” de suporterii lui Dinamo a semnat în Italia
0
Fiorentina - Benevento » Radu Drăgușin debutează într-un meci oficial pentru formația viola: deschidere de scor rapidă
0
Kylian Mbappe face declarații cu subînțeles: „Mourinho chiar știe cum se câștigă. Percepe foamea de trofee!”
0
Chivu caută să transfere de la Dortmund: „Jucătorul s-ar întoarce în Italia, iar Inter discută deja cu agenții lui”
1
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
6
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Cum a ajuns România să exporte 1.000 MW de energie chiar și cu reactoarele ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
ai luat bann si pe contul asta. im loving it.
goool alhasan. Steaua campioana si voi ciuca batailor. ha ha ha
Uniti spre titlul 2. :))) PSeudo-echipa din Berceni nu are nicio legatura cu Steaua. Steaua Bucuresti e in Liga a 2-a, acolo sunt fostele glorii, palmaresul, marca, identitatea, tot ce inseamna Steaua.
asa ai spus si acum 3 ani si acum 2 ani si tot umilinte inumane va luati,ati mai si retrogradat intre timp. UNITI SPRE TITLU 28.
Plangi, de prostie cronicizata. :))) Nu exista Steaua in Liga 1. A fost diferenta de buget intre Dinamo si fcfcsb in toti ani astia, dar incet si sigur reducem diferenta, iar in sezoanele urmatoare va demolam.
Yuhh arr ahh transgendah!
Iti miroase qura
yuh are a gae. You need the pasta Sempah!
mi-au publicat mesajul si l-au sters ulterior,bai cap de pluta. tie iti si este frica sa imi dai reply si scrii randoom undeva.ha ha ah
plang de fericire cand vad ca Steaua din liga 1 va bate pe unde prinde,voi ati retrogradat si nu ati mai jucat in europa de pe vremea lui boneti.Steaua campioana si supercampioana in europa,voi rusini mondiale::))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.