Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
„Nu l-aș fi numit pe Lucescu la națională din două motive” » Fostul mare internațional surprinde
0
DUR! Ionuț Lupescu i-a răspuns acum lui Burleanu: „Întrebarea mea pentru el este următoarea”
3
„De-asta m-am supărat atât de tare” » De pe patul de spital, Mircea Lucescu rememorează ce s-a întâmplat înainte și după leșin: „Gata, s-a terminat”
11
Știri din fotbal internațional
Nebunie în semifinala lui Cosmin Contra! Echipa lui a egalat în minutul 90+8 » Ce a urmat
0
El este favorit să o preia pe Tottenham » Cine îl poate antrena pe Radu Drăgușin, după demiterea lui Igor Tudor
0
Răsturnare! CAF cedează în scandalul de la Cupa Africii pe Națiuni
0
Ofertă pentru Lewandowski » Îi propun un salariu de două ori mai mic!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Mai mare umilința ca aceea sa joci barajul ca sa rămâi in liga I nu exista! Marele Mimao scuturesti a ajuns Ciucă bătăilor! Cei care aniversează incendierea unei tribune sau o farsa făcută lui Becali demonstrează încă odată ca au obiective mărețe. Așadar rămâi Dinamo in liga întâi te rog, ca sa avem de cine rade și la anul!
Buuun. Doar Dinamo Bucuresti ajunge in B. Lasa ca mai aveti pana la desfiintare, apoi in vreo 5 ani va intorceti inapoi ca Rapidul: in play out
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dinamo era deja retrogradata direct daca nu erau penalizate Gazul si Clinceniul. Ce se intampla acum e firescul lucrurilor. Duceti-va linistiti in B,daca nu se intampla acum tot.se va intampla. De 3 ani pacaliti fotbalul.
Felicitări PCH-ului ca a susținut și a fost de acord cu umilirea lui Rednic!!! Acum culegeți roadele muncii depuse de zavaleanu și mureșan!!!!
Incepeti cu demolarea mintilor voastre. E mult mai usor si totodata mai practic !
Amu îi amu! :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.