Comentarii (63)
legio.sud
legio.sud  •  03 Martie 2023, 20:49

Penibili comentatori , la penalty încercau să minimalizeze intervenția lui artean , spun că după pauză U nu ar mai avea benzină , cârcotași , trebuia să fie minim 3-0 la pauză pt U Cluj !

LordOfHell40
LordOfHell40  •  03 Martie 2023, 20:47

Sunt C.F.R ist ,dar mai întâi clujean, așa că jos pălăria pt prima repriză făcută de U, dacă era 5-0 nu se supăra nimeni , baftă până la final.

guimaraes1.0
guimaraes1.0  •  03 Martie 2023, 20:46

Daca mai asteptam putin cu redactarea comentariului anterior prindeam golul clujenior universitari.din pacate pt.ravwcechipele din cluj ii provoaca neplaceri.:-)

senzor1
senzor1  •  03 Martie 2023, 20:46

Adevarul e ca Nelutu Sabau e ANTRENOR.

guimaraes1.0  •  03 Martie 2023, 20:42

Acest penalty ratat de u cluj i-a adus- adica el penaltyul ratat ca sa fie clar la cine ma refer si cu cine fac acordul-lui ravwcpulsul in parametri normali.era prea de tot ca ambele echipe clujene sa-i produca probleme medicale in nici 24h.insa meciul nu e terminat.:-)

elgabri
elgabri  •  03 Martie 2023, 20:35
Postat de legio.sud pe 03 Martie 2023, 20:29

*** ,dar al clujului care este ?! C.popa !!!

Poppa trage cu "omul harnic"

legio.sud
legio.sud  •  03 Martie 2023, 20:29
Postat de Caraghete pe 03 Martie 2023, 11:58

Cel mai periculos "adversar" al Farului de la Cluj e...GAZONUL, stadion frumos dar gazonul e foarte prost...ca sa nu zic alceva !!!

elgabri
elgabri  •  03 Martie 2023, 20:25

Penalty CLAR !!

boerbist
boerbist  •  03 Martie 2023, 20:25

Daca nu era gazonul atat de prost, avea U minim 2-0 pina prin min.17. Nenea Boc face metrou, e ocupat. Vorba lui CVT, lua bataie cu cureaua de la ceas cand era copil…