Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
painici nu trebuie ***,voi aveti doar cu 0,5 puncte peste voluntari. cu un egal trece voluntari peste voi. esti *** sau te faci. la egal voi sunteti pe loc direct retrogradabil si asa ramaneti pana la final. qed.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
voluntariul nu va castiga la uta spre disperarea ta
voluntariul nu va castiga la uta spre disperarea ta
pai daca bate maine voluntari,vitanul tau abzresti o sa fie echipa retrogradata direct. atiu pierdut rusinos. ne-ai purtat noroc in toate cele 4 meciuri care au contat in etapa asta. a pierdut clona fc r,franarii kfr si vitanul tau barzesti si a castigat Steaua. UNITI SPRE TITLU 27. MULTUMIM PENTRU SUPORT.
voolluntariul si botosaniul vor fi echipele retrogradate iar fcsb nu va castiga titlul spre disperarea ta
pai sa fie voluntariul si vitanul tau barzesti,ar fii de vis.
urmatoarea sa fie voluntariul sau fcu craiova alte echipe de casa gigigiste
...:) Roaga pe cineva sa te scoata din priza, consumi curent de pomana...:)
Felicitări, U! Vă doresc mult succes în barajul cu Rapid pentru Conference!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.