Alte știri din fotbal
Titular la Mondialul american, concluzie amară: „I-am considerat pe toți Arda, Yildiz și Calhanoglu... Hai să vedem realitatea!”
0
România U20 - Polonia U20 » Elevii lui Adrian Iencsi, duel în Elite League
1
Decizia luată de FRF, a doua zi după eșecul României cu Turcia
0
Mihai Stoica visează la fotbalistul „interzis” din Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Șeful Federației din Turcia, val de optimism după victoria cu România: „Poate ne vom întoarce din America cu mâna pe toarta trofeului”
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Argentina, fără Lionel Messi la Mondialul din vară?! Selecționerul aruncă „bomba”: „Nu ține de mine”
0
Celebrul fotbalist a scos telefonul pe bancă și riscă o suspendare severă: „Sfidează autoritatea”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
bai... e clar cu cine tii tu dar de ce vorbesti mereu la plural nu inteleg... ai impresia ca reprezinti pe cineva? a... si inca ceva... tu chiar vezi meciurile? si daca da, intelegi ce vezi?
asia ies cu teza cum ca arbitrii i-au furat... de fapt ei au jucat bine cat in teren erau rezervele lui U Cluj...
Spre deosebire de circul clonei :)) #Vasilica #Faro #Pinocchio #pãAnglia :)))
Un meniu dintr-un pub*
Vad ca te feresti sa raspunzi caci e clar ca nu esti "pã Anglia" :)) nici nu te mai intreb de pașaport ca e clar ca nu il ai. Ziceam ca mai radem putin sa iti cer sa pui "mazgalitura" cu @terra langa un meniu cand te duci, desigur foarte simplu pentru cineva din Anglia nu? :))) sau fa un "photoshop" macar :))) it's elementary my dear kuba :))
Ce lass hilar :)) te ascunzi gigele dar inca vorbesti?? :)))
Ce prostaLau
Profesionalism total și fotbal sampanie la echipa Alexandrinei :)))))
:))))
Mogoșoaia ta ,chiar este echipa sistemului.Ar trebui sa stea in gat oricarui microbist!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.