Alte știri din fotbal
FRF, încolțită de cluburile din Superligă: „Nu vrem să începem campionatul!” » Dani Coman explică pentru GSP motivul protestului
0
Daniel Bîrligea și-a scos mașina la vânzare: cât cere în schimbul ei
1
„Asta e vrăjeala vrăjelilor că el caută investitori!” » Îl acuză public pe ministrul Radu Miruță: „Vrea să pună lacătul pe Steaua!”
3
„Am vorbit cu Moruțan. Nu i se potrivește postul și mai e ceva care l-a afectat”
0
Știri din fotbal internațional
Înaintea semifinalei, Arsenal s-a plâns la UEFA » Ce au reclamat oamenii lui Arteta
0
Detaliul de pe transmisiunea TV din Ligă l-a făcut pe MM Stoica să exclame: „Este o ofensă la adresa telespectatorilor!”
0
Dezgustat de cele 9 goluri din PSG - Bayern: „O porcărie, îmi provoacă greață! Știți cui îi place un astfel de fotbal?”
2
Atletico Madrid - Arsenal, a doua semifinală a Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
V-a mușcat o căpușă? Care sunt pașii imediați de făcut
0
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
30
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
Mihai Dimian, ministrul Educației, critică noua lege a salarizării: „Este ...
Libertatea
Micii perfecți pentru grătar: rețeta veche de peste 100 de ani propusă de ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
CTP a dezvăluit adevărata țintă a moțiunii PSD-AUR și a găsit omul care să ...
Libertatea
aresenie _ brostu
Hahaha, ai perfecta dreptate. Perioada petrecuta la Dinamo e o rusine mai mare decat aceea de a juca la ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
dinamo e un club sarac care are nevoie de orice banut. Plangerile la comisii nu sunt o optiune pentru un club sarac. Cel mai probabil negoita va accepta oferta lui gigi, asa cum este si normal
Dupa ce a jucat la Dinamo eu zic ca e imun la orice rusine.
Nu cred că îl poate legitima până la iarnă.
pai ce crezi ca generali aia care se bate cu pumnu piept ca ei sint steaua nu sint comunisti?? daca erau baeti desteptii acceptau oferta de la gigi si totu era in regula.. asa sa se spele pe cap cu csa lor..
ba baiete.. gigi are banii da?? daca vrea cunpara tot dinamo.. deci ce m-ai tot va agitati pe aici?? a zis el odata ca o sa faca echipa 2 a la dinamo.. cred ca sintem aproape de moment.. hahahaaa.. ati dai seama?? zice gigi ba azi loati 10 de la steaua baeti se supune.. hahahaaa
"Comuniști"?!?!?!
nu inteleg de ce negoita nu l-a dat pana acum afara...sau de ce nu-i cauta echipa impresarul lui... sa ajunga la *** e o mare rusine atat pt jucator cat si pt dinamovisti .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu daca as fi fost conducator la Dinamo,de cate ori ar fi vorbit Becali de un jucator aflat sub contract la Dinamo,de atatea ori l-as fi chemat la comisii.Si in gluma daca ar fi spus ceva,dar daca ar fi facut ca si cu "bizonul",eu nu l-as fi iertat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.