Alte știri din fotbal
Englezii, necruțători după situația lui Kurt Zouma la CFR Cluj: „Transfer de coșmar, abia mai poate merge!”
0
„Înseamnă că era ARANJAT!” » Are 246 de meciuri în Superliga și dezvăluie, în direct: „Am pierdut, patronul era fericit și ne-a dat primă. Ciudat”
0
Decizie FINALĂ la club, după ce jucătorii au amenințat că NU vor face deplasarea la meciul de sâmbătă
0
Maghiarii țipă că e ilegal » A făcut transferul lui Andre Duarte la FCSB și tranșează scandalul: „Vorbiți prostii la emisiuni, nu știți regulamentele! Vă spun eu care e adevărul”
1
Știri din fotbal internațional
Antrenorul adus de Dan Șucu i-a cucerit pe fanii lui Genoa: „De Rossi e cel mai cool Mister din Serie A!”
0
Elias Charalambous, despre duelul cu Feyenoord și transferul lui Ciubotaru
0
Fost mare fotbalist al țării, astăzi trăiește ca un om al străzii, în timp ce copiii lui stau în lux! » „Nu te poți uita nepăsător cum piere un astfel de om”
0
Cristi Chivu și-a pierdut marți doi titulari în meciul cu Liverpool » Ce șanse au să mai evolueze la Inter în 2025
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
Un român căutat internațional face live-uri pe TikTok după ce ar fi bătut ...
Libertatea
Momentul în care un șofer lovește mai multe mașini în Sectorul 4 și fuge de ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Lia Savonea a dat verdictul după ce s-a uitat la documentarul Recorder
Libertatea
Nu-ti doresc un chix in ultima etapa. Imagineaza-ti ca Becali nu s-a inteles cu Niculae la ... 'coți'. CFR-ul face egal (datorita Viitorului) ca si FCSB-ul in intalnirea de azi. Ce zici?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prost esti ba Rupert .
Ce sa castige ba ca nu mai are steaua, a pierdut-o la tribunal.
Nea Gigi daca vrei sa cîștigi cu steaua ,ia-l pe bursucu de antrenor.nu te face zgîrcit la slănină.bursuculcu cu bieții care îi are steaua ,nu perdea nici un meci .
Hahahahhaa! Pai vezi ce-l apreciaza ciobanul?:)))
Dica nu e pt un club ca steaua.el mai are de invatat,ca nu toti bunii fotbaliști pot fi mar antrenori.daca era bun ,cu jucătorii pe care îi are ,trebuia sa defileze în campionatul asta.cum vrea el sa fie campion cu steaua daca nu a putut să facă nici macar un egal amărît cu Orașul? Du-te nea Dica si recicleazate ca nu esti de steaua.
Dica nu e pt un club ca steaua.el mai are de invatat,ca nu toti bunii fotbaliști pot fi mar antrenori.daca era bun ,cu jucătorii pe care îi are ,trebuia sa defileze în campionatul asta.cum vrea el sa fie campion cu steaua daca nu a putut să facă nici macar un egal amărît cu Orașul? Du-te nea Dica si recicleazate ca nu esti de steaua.
În România tocmai a fost pus în funcțiune cel mai puternic laser de pe planetă. Mii de cercetători de clasă din lumea întreagă s-au bătut să ocupe cele câteva zeci de posturi de la Măgurele.
Intelectualule , daca eu sunt prost tu esti ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.