Alte știri din fotbal
Englezii, necruțători după situația lui Kurt Zouma la CFR Cluj: „Transfer de coșmar, abia mai poate merge!”
0
„Înseamnă că era ARANJAT!” » Are 246 de meciuri în Superliga și dezvăluie, în direct: „Am pierdut, patronul era fericit și ne-a dat primă. Ciudat”
0
Decizie FINALĂ la club, după ce jucătorii au amenințat că NU vor face deplasarea la meciul de sâmbătă
0
Maghiarii țipă că e ilegal » A făcut transferul lui Andre Duarte la FCSB și tranșează scandalul: „Vorbiți prostii la emisiuni, nu știți regulamentele! Vă spun eu care e adevărul”
1
Știri din fotbal internațional
Antrenorul adus de Dan Șucu i-a cucerit pe fanii lui Genoa: „De Rossi e cel mai cool Mister din Serie A!”
0
Elias Charalambous, despre duelul cu Feyenoord și transferul lui Ciubotaru
0
Fost mare fotbalist al țării, astăzi trăiește ca un om al străzii, în timp ce copiii lui stau în lux! » „Nu te poți uita nepăsător cum piere un astfel de om”
0
Cristi Chivu și-a pierdut marți doi titulari în meciul cu Liverpool » Ce șanse au să mai evolueze la Inter în 2025
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
Un român căutat internațional face live-uri pe TikTok după ce ar fi bătut ...
Libertatea
Momentul în care un șofer lovește mai multe mașini în Sectorul 4 și fuge de ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Lia Savonea a dat verdictul după ce s-a uitat la documentarul Recorder
Libertatea
Da, dica e 0, d-aia va batut pe unde v-a prins! Mai ai ma frati pe acasa? :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu esti fan , dar prost esti balkanistule .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
hagi are de platit o polita de anul trecut cfr-ului, asa ca stim rezultattul: 1solist.
Nu, nici talpanist nu sunt cu toate ca nu inteleg cum puteti sa asociati o echipa cu un om, cred ca nu puteti sta fara un stapan.
doare adevarul? Dik e pres la echipa consoanelor din Mogosoaia. PS:nu sunt stelist, nici dinamovist sau rapist.
Daca faceati aia, daca faceati cealalta.... daca si cu parca. Bai, Ati pierdut la Iasi, ce naiba? Ca asa pot si clujenii sa zica "daca nu ati fi egalat CFR-ul in prelungiri de fiecare data, acum erati la 7 puncte in spate". Tu ori esti prost, ori esti platit de jiji, altfel nu imi explic cum nu vezi ceea ce e clar pentru toata lumea: si anume ca jiji e antrenorul la fcsb (ma rog, steaua daca preferi amagirea), el face echipa, el face schimbarile, si el A PIERDUT CAMPIONATUL. Dica e doar un *** umil care accepta umilinta patronului pentru o mana de bani, sperand ca daca ia campionatul ii creste si lui cota pe la arabi, ca aia poate nu stiu ca la fcsb antrenorul nu e antrenor.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta e cea mai tare gluma a anului in fotbalul romanesc: Dica nu a primit ordine de la Becali! hahahahahahaha Bai, eu nu ii inteleg pe antrenorii astia de carton care accepta umilintele patronului. Adica jiji face echipa, el face schimbarile, el aduce jucatori si tot el ii vinde. Apoi "antrenorul" e facut praf in public insa el accepta asta asumandu-si esecul echipei, asta in ciuda faptului ca jiji nici macar nu se fereste sa spuna deschis ca el dicteaza antrenorului tactica, echipa si schimbarile. Uite de aia ii respect eu pe Hagi, Dan Petrescu, Ilie Dumitrescu... astia au preferat sa plece decat sa accepte tratamentul semi-analfabetului bogat.
cum adica si tu consideri? toti stelistii considera ca F.C.S.B. este Steaua. numai antistelistii nu considera asta sau cei care s-au certat cu becali,dar wtf,cati naibi s-au certat cu becali 100-200 de persoane maxim. eu nu cred ca,campionatul s-a pierdut la iasi. campionatul l-a pierdut dica,daca o sa se piarda. pai daca faceam egal cu iasi ce sanse erau sa batem in minutul 85 pe csu? sub 1%,in momentul ala aveam 2 puncte dupa dubla cu iasi si cus,nu 3 ca acuma.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.