Alte știri din fotbal
Probleme uriașe pentru CFR Cluj înainte de mercato! FIFA a blocat transferurile » Nici Steaua nu a scăpat de interdicție
0
Momente teribile pentru Eduard Florescu » Gazeta a vorbit cu el după operație: „Îți trec foarte multe lucruri prin cap, durerile au fost mari”
0
MM Stoica a alcătuit echipa sezonului din Superligă » Surpriza din formula oficialului de la FCSB: doar doi jucători ai roș-albaștrilor
0
MM Stoica nu vede cu ochi buni numirea lui Daniel Pancu la Rapid: „Nu are experiență”
3
Știri din fotbal internațional
Gică Craioveanu și Ilie Dumitrescu l-au lăudat pe Andrei Rațiu după finala Conference League: „Multă dezinvoltură”
0
Crystal Palace a câștigat Conference League, în fața lui Andrei Rațiu! Românul a fost aproape de gol în repriza secundă
5
Scandal înainte de Mondial: selecționerul amenință că nu merge cu echipa la turneul final
0
Spaniolii s-au convins! Nota primită Andrei Rațiu după finala pierdută cu Crystal Palace: „Ori de câte ori a fost posibil”
0
Lifestyle
Ferrari, epic FAIL după lansarea primului supercar 100% electric: „Arată ca un telefon! Rămâneți la făcut pizza!” » Prăbușire brutală la Bursă
8
S-a despărțit de fostul internațional și acum participă în noul sezon de la Insula Iubirii
4
Noul Ferrari Luce, primul model full-electric din istoria mărcii italiene, a fost dezvăluit în prezența președintelui Italiei
9
Pep Guardiola, așa cum nu l-ai mai văzut » Fiica lui a postat imagini rare cu el din tinerețe: „Așa arăta? Incredibil!”
0
CNA suspendă din nou emisia postului Realitatea Plus pentru „urale și ...
Libertatea
Dragoș Pîslaru, despre noua lege a salarizării: „Niciun venit salarial nu ...
Adevărul
Procesul Dinamo – Colamonici, furtuna premierilor din canotaj: „Ne spune ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
Portaru de la RIN e mai ieftin, are foarte bune referinte si skilluri, cica conduce perfect masinile strainilor care ii lasa cheile sa le parcheze pe perioada sederii lor acolo. Si nici nu costa cat Iliev. Nego ce mai astepti ?? Ai o mina de aur in propria curte HAHAHAHA
E un articol umoristic scris de Edi Apostol, evident, ca să ne mai binedispunem și să râdem iar, cu gura până la urechi, de neputința lui Minamo aka rușinea fotbalului.
Iti dai seama ce echipa proasta aveti daca nu ati reusit sa-i bateti campionatul asta :)))))))))))))
"Dinamo și FCSB luptă pentru același fotbalist" :)))))))))))))))))))))))))))))))))))) Cat tupeu iti trebuie sa pui asa ceva in titlu? :))))))))))))) la FCSB femeia de serviciu ia mai mult decat salariul maxim dat de mimamo unui fotbalist :))))))))))))))))
lasa vali ca i a batut si rapidu cind iera lanterna pe cind jucau in ghencea cu marele antrenor reghecamfu ca bine le a zis pancu atunci ca i bate cu lanterna n mina deci ce pretentii ai de la iei?
ce iesoldovene ai prins glas dupa omeneala de aseara si tot cu tuica pe caiet iesti in nas?sa mai comentezi cind se termina campionatu nu acuma ca sa l citez pe moldorandom cu acuma si lasa tu tasta 3 si finetea iei ca nu s de fata ta fineturile
Eu, când mă uit la clasament și văd cine e pe locul 11, râd isteric/necontrolat și mă tăvălesc pe jos minute bune..!
Ei n-au după ce bea apă, ce buget..
Mai bine ai fi reținut "locul 11"..
Acum , cand au reziliat si contractul cu Penedo, cred ca sigur vor urca in clasament :)))) La altii e "festina lente" la Mimamo este "urcand in jos".. :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.