Alte știri din fotbal
Seism în Liga a 2-a! Clubul de tradiție care vrea promovarea e la un pas de colaps: fotbaliștii NU vor să facă deplasarea
0
A vărsat lacrimi pentru Craiova, acum explică gestul care a impresionat Bănia: „N-am putut să mă abțin!”
0
Răzvan Burleanu reacționează după acuzele de blaturi din fotbalul românesc: „Sunt anchetate mai multe cluburi și mai multe persoane”
0
Modificare în Superligă înainte de Turcia – România » Anunțul făcut azi de Răzvan Burleanu
0
Știri din fotbal internațional
Fostul jucător al lui Chivu, interzis în SUA? » Motivul pentru care atacantul ar putea să nu ia viza de intrare!
0
Mo Salah i-a învrăjbit pe fani cu actuali și foști jucători ai lui Liverpool » Ultima lui postare a încins și mai tare spiritele
0
Legendarul Emile Heskey a făcut o aplicație revoluționară, după experiențe cutremurătoare: „Cineva m-a urmărit până în centrul orașului, strigând la mine”
0
Mondialul 2026, ca-n NFL » Decizia fără precedent luată de FIFA
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Ce a pățit „justițiarul de Cluj” după ce le-a cerut românilor să iasă în ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Telenovelă politică în Caraș-Severin. Un primar PSD a fost reales duminică ...
Libertatea
Nu va bucurati. Carmen va ramane acolo pana va ajunge 'smochinita'. Pe altceva trebuia pus sechestru.
"Mizilic Stimabile, Mizilic!" - ar spune venerabilul Nae Catavencu.
Mintea ta.... zero barat..
Lol, ce evazionisti nesimtiti. Daca locuia el in casa precis nu ar fi lasat datoria neplatita, dar biata "fosta" sa fie evacuata ca in filmele cu olteni!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da asta chiar e ciudat,titlul e unul pus aiurea de fapt fosta sotie a fost executata silit pt ca la ea era casa :)) practic el n a platit datoria la banca si in loc sa fie executat el este executata fosta sotie :)) numai din asta se intelege un lucru,stie sa pacaleasca legea :))) mi-e ca atunci cand o sa l salte o sa l bage ani grei la puscarie.
Trebuie purificat prin foc, asa cum au patit-o stramosii lui la Majdanek
Doar la noi se pot da asemenea decizii. Intradevar casa a fost castigata de sotie la partaj, dar inainte de partaj pe acea casa exista o ipoteca la banca :))))))))
Obsedatule, ce treaba are Steaua cu neghiobul asta care da tun dupa tun statului in aplauzele pch-ului cu psd in adn si a partidului rosu de la putere.
Uaaaauuu! A fost executat siluit Negoita de ceva ce nu mai poseda de mult! Toti gigistii in extaz! Iq subunitar! Le da lor cota parte din ce au confiscat, la fel ca si in cazul ciobanului!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.